Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen teljesítményű párátlaní...

Milyen teljesítményű párátlanítóra lenne szükségem egy 50 négyzetméteres szobában ami megoldaná a párátlanítást?

Figyelt kérdés
70% pára 22 fokon. Jó az élet, ilyen 50 négyzetméteren.

#párátlanítás #párátlanító #50 négyzetméter #sanyi megy a boltba #mari meg a pics-ba
2016. aug. 19. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Pincelakas?


Mindenesetre felejtsd el a Peltieres elektronikus paratalanitokat, ide egy komoly kompresszoros gepre lesz szukseged.

2016. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kompresszoros valtozatoknal is nezd meg mennyi vizet tud kivonni 24 ora alatt. Nekem olyan volt hogy 5 litret tudott, igy is 5 napra volt szukseg amig 85-rol levittem a paratartalmat 50-re.
2016. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vályog lakás , sajnos. Vályoglakás.


Hiába szellőztetem , a fél ház nyítva van, konkrétan repülőteret nyithatnék, és csak 50% a pára maximum, ha kint tombol a 40 fokos hőség 1 hétig.

2016. aug. 19. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A nedvességet a földből szívja? Akkor sose lesz vége, a gép minden nap kell majd menjen kb 5 órát hogy tartsa az 50%-ot.
2016. aug. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!