Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy csapágyas-e a mosógép?

Figyelt kérdés
Elég hangos lett az utóbbi időben, lehet csapágyas, de ezt hogy tudom megállapítani?
2016. nov. 14. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmozgatod a dobot, oldalirányban. Ha kotyog ( lötyög) akkor az.
2016. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erről már hallottam, de mit jelent, hogy oldalirányban? Oldalirányban csak forog a dob, úgy nem ad hangot.
2016. nov. 14. 13:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy ha felém meghúzom a dobot, akkor kotyog, más irányba nem tudom mozgatni.
2016. nov. 14. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra mozgasd meg, amerre nem forog.
2016. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy kotyogó hangot ad, de pl üresen normális a centrifuga, csak ruhával nem. Remélem, a szervizesek nem fognak valami ostobasággal lerázni.
2016. nov. 14. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

" Remélem, a szervizesek nem fognak valami ostobasággal lerázni."


Nem lerázni, ők lehúzni fognak. Garantáltan.

2016. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy úgy!
2016. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

minden mosógépben van csapágy.. tehát a tied is az.


csapágyhiba pl centrifugánál morgó vagy kattogó hang a jellemző.. lehet még az is hogy már nem forog a csapágy és nehéz megforgatni, szorul.


ezek szoktak lenni jellemzően, de kijön a szerelő mókus, odaállsz mögé, ezt rühellik de nem baj, és megnézik mit cserélnek ki.. pl egy csapágy egy samsung mosógépben gyáriban huszonezer ft, csapágyboltban 800 plusz tömítés olyan 400 ft, legalábbis utoljára ennyiért vettem.

na most ha kicseréli akkor kivette a régit betette az ujat látni fogod, ahogy azt is hogy akkor reális hogy olyan bő 30ezret elkér tőled..



de igazából esetedben a hibajelenséghez kellene hibát párosítani nem hibalistát kreálni és válogatni hogy melyik illene rá :)

2016. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!