Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ebből nagy baj lehet? Véletlen...

Ebből nagy baj lehet? Véletlen lopás?

Figyelt kérdés
Az obiba akartunk venni egy mosógépet mert le volt akciózva.Az egyik ott dolgozó odaadta nekem a mosógép csavarjait aztán odavittük a pénztárhoz. A csavarokat elraktam a táskámba gondoltam úgyis megvesszük és a dobozát meg kellett fognom. A pénztárnál volt egy kis gond , kiderűlt hogy nincs is leakciózva így nem vettük meg és mindent visszavittünk kivéve a csavarokat amik a táskámban maradtak. Teljesen kiment a fejemből annyira bosszús voltam. Ebből lehet valami nagy baj?

2017. ápr. 1. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem valószínű. De ha így zavar, vidd vissza és meséld el nekik ezt.:)
2017. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a lelkiismereted nem hagy nyugodni akkor igen, de amúgy semmiképpen sem. Nyugtasson a gondolat, hogy míg te véletlen elhozol pár csavart addig ők már 100x visszakapták annak az árát.
2017. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Valószinű a csavarokba nem építettek nyomkövető szenzorokat :D

Nemvalószínű hogy a rendőrök jönnek be majd az ajtódon most elvittel 3-4 csavart nemhiszem hogy valaki is keresni fogja

2017. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Pár csavar nem tétel nekik.
2017. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg fogják köszönni ha visszaviszed.
2017. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Múltkor szükségem volt pár csavarra, elmentem a barkácsboltba, magamhoz vettem őket és fizetni álltam a kasszához. Pasas rámnézett, aztán a kezemben lévő csavarokra, majd vissza rám: a ház ajándéka volt.


Az a pár csavar semmit se ér, még annyit se, hogy egy csavarbolt tulajdonosa a számlázással vesződjön, szerintem megnyugodhatsz :D

2017. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen. Lehet. Mert most sajnos már a híres csavar maffia klán bűnszervezethez köthető ez a vétség. Azt hiszem már az Interpool is téged keres. Már a tévé is bemondta szóval über nagy gáz van.

Nem is említve, hogy a Wall Street tőzsdéin esni kezdett a csavaralátét részvények árfolyama...

Az tény, hogy te este 9kor ezen rágódsz arra enged következtetni , hogy már jómagad is erősen megbántad eme szörnyű gaztettet.

Ha szerencséd van talán csak Szent Ilona szigetére száműznek, ahol a helyi csavargyárban kell naponta 24 órát gürizned...

2017. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rutinpók válasza:
0%
Ha felvette a biztonsági kamera, majd magyarázkodhatsz a rendőrségen,ha nem viszed sürgősen vissza !
2017. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%
hát szerintem az az ott dolgozón is múlik, hogy mi lesz belőle, ha visszaviszed! Az egyik ismerősöm úgy járt a tescoba, hogy a kislánya nagyon éhes volt és felbontottak egy kakaót és megevett egy kiflit a pénztárhoz érve jelezte, hogy üssön be egy kiflivel többet, mert megette a gyerek, erre a "rendes" pénztáros hívta a biztonságiakat, hogy lopás történt... Feltételezem, hogy sokan be sem vallják és nincs gond belőle.
2017. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!