Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vasaló rázhat? Megtört a...

Vasaló rázhat? Megtört a zsinór és kilátszódik a három kis színes vezeték. Pont ahol fogom. Elvileg rázhat? Szigszalag vagy vegyek másik zsinórt vagy másik vasalót /szoktam. / Ez amúgy fel is gyulladhat akár ha nincs szigetelve? Másrészt hozzáérek.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Razhat, de ki is gyulladhat /tapasztalat/ Mázli hogy tartok itthon tűzoltókészüléket :D
2017. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami kilátszik színes, az ugyanúgy szigetel... viszont az is megtörhet. Szigszalagot mindenképp tennék rá.
2017. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a színes vezeték látszik ki akkor még nem ráz. De ha a sodrott réz is akkor gondok lesznek. A házban egyik ezermester is meg tudja javítani. Vezeték csere vagy a régi zsinór szakszerű visszaszerelése úgy hogy ép szigetelése legyen teljes hosszában.

Ha már kilátszanak a színes vezetékek akkor nem sok kell ahhoz hogy annak szigetelése is meghibásodjon. Az ilyen esetet ne tűrd meg semmiféle vezetéknél.

2017. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm szépen a válaszokat..!

/most vettem igaz a legolcsóbb volt../

2017. ápr. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!