Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívó vásárlása előtt...

Porszívó vásárlása előtt állunk. Nagyon érdekelne milyet lenne a legérdemesebb beszerezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy nem márkás (Vortex,1500W)porszívónk van, s az ezelőttivel is meg a mostanival is az a gondom, h. nagyon szagos a felmelegedés során a motorja. Vizes porszívóra is gondoltam, de nem ismerem előnyeit, hátrányait. Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 14. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én műanyagtartályosat ajánlanék. Egyszerű kitakarítani, semmi baj vele.
2008. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
A porzsák nélküliekre szavazok. Mi is olyat akarunk venni. A párom anyjának volt vizese, de hamar váltott porzsák nélkülire, mert hiába elvileg csak a vizet kell kiönteni belőle, hanem még a szűrökkel is elég gond van.
2008. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudjűtok fizetni a vízszűrőset, minőségileg az a legjobb. Felszedi a koszt és csak tiszta levegőt fúj ki. Nagyon higénikus. olyan 40 ezer körül már lehet jót kapni.
2008. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt már kifejtettem a véleményemet a porzsák nélküliről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

2008. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

A vizes porszívó valóban nagyon hatásos, mi 18 ezerért vettünk, és nagyon jó ,erős, és szagtalan.

Ami a hasznos tanács , olyan fajtát érdemes venni, amelyiknek praktikusan egyszerű a víztartálya, és nincsenek hozzáférhetetlen hajlatok, járatok belül, mert hiába átlátszó, nehéz tisztára mosni azokat a részeit

2008. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
A miénknek semmi gond a szűröjével, ugyanúgy vízzel öblíthető egy szivacsanyagból van,
2008. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem tomas bravó vizesporszívóm van. 5 éve volt 40 ezer. hihetetlen, hogy mennyi koszt talál a házban. a felmosóvíz nincs olyan koszos, mint a vizesporszívó vize.
2014. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!