Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ti milyen klímát vennétek...

Ti milyen klímát vennétek otthonra?

Figyelt kérdés

Kettő és fél szobás panel lakásba : mobil gégecsöves , oda rakom ahova akarom és a meleg ki fúvására csinálok lehetőséget a két szobába.

VAGY !!!

Split klímát ugyan abba 2,5 szobás lakásba ???

Segítsetek abban hogy így rövid válaszokat indokokat adtok .

Ár érték arányban melyik a gazdaságosabb ???



2017. aug. 4. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én elhívnák egy klímaszerelőt, és tőle kérnék tanácsot, a helyszínen.
2017. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2x20 m2 kellett hűtenem.Erre legolcsóbb és legegyszerűbb a mobil-split klíma volt! az ablakkeretet kihajthatóra kivágtam (zsanérral visszahajthatóra) és ott vittem ki a külsőegység csövét!halk és jó hatásfokú volt! összel bevettem a külsőegységet! Sajnos azóta lakásfelújítás lett és a műanyagablakcsere után ez már nem megoldható!.....Egyenlőre
2017. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mobil van, 95 nm-es házban. De még az idén nem kellett bekapcsolni mert még nem melegedett át a ház.

Ha igy halad a meleg akkor rövidesen bekell üzemelni.

De én azt javaslom vegyél split klimát , az sokkal jobb, gazdaságosabb. Főleg meg ha nagyon sokat kell üzemelni neki.

2017. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mobil kicsit nagyon gazdasagtalan így split klíma legyen.
2017. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Split klíma. Mobil mellett nem tudsz tévézni, aludni, mert zajos. Csendes japán gép. Pana,fujitsu ,daikin.
2017. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hány szobát akarsz hűteni? A mobil fogyasztása nagy, és hangos is.


A split fogyasztása kevés, viszont abból 2 kell ha 2 szobát akarsz, ami egyből dupla költség.

2017. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha központi helyre rakod a split klímát az is lehűtheti a lakást csak általában ez a konyha vagy egy gyakran használt folyosó szokott lenni ahol elég zavaró ha az ember nyakába nyomja a 23 fokos levegőt.

Ha egy szobába rakod be akkor nagyon sokáig kell hűtenie, hogy a teljes lakást lehűtse, így ebben az esetben nem rentábilis kivéve ha elég azt a szobát lehűteni. Nálam a nappaliban van ahol van egy kanapé. Ha kibírhatatlan a hőség ott alszok de idén ilyen még nem volt. Mondjuk a mi társasházunk elég jól le van szigetelve. Napközben redőny este szellőztetés és egész nap kibírható a hőmérséklet.

2017. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!