Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van rá nem kevés esély, hogy...

Van rá nem kevés esély, hogy egér mászott be a mosógép "vízeresztő csövébe" (elnézést, nem tudom, mi a hivatalos terminus). Hogyan csalogatható ki és milyen gondot okozhat a gépnek és az egérnek?

Figyelt kérdés

Leragasztottam a cső végét amíg használati időn kívül van- úgy, hogy kis rést hagytam, hogy ha van benne egér, kapjon levegőt. Élve szeretném kicsalogatni.


Felvetődött bennem, hogy amíg használati időn kívül van a gép, talán jó ötlet volna csalétket tenni a cső kivezető nyílására.


De lényegében a ti ötleteitek érdekelne, előre is köszi.


És hogy milyen probléma lehet a következmény, ha tudtomon kívül van benne egér. Ugyanis elszaporodtak a lakásban sajnos, és akár több is belemászhatott a mosógépbe. Ergo ha egy ki is mászik, még lehet a gépben...


Egyáltalán honnan tudom meg, hogy van-e egér a gépben?

Szétkapni nem akarom. Gondolom a vízkiengedő cső bejárata a forgótárcsa alatt van, ugye? Tehát rejtett helyen... És ez így elég problémás...


Történhet olyan, hogy szegény egérkét szétdarálja a gép? És a gépnek is árthat ez? A ruháknak detto?



2017. nov. 9. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Én üresen (ruhák nélkül) használnám egy menet erejéig, ha be tudott mászni akkor valószínűleg ki is tud majd (zavarni fogja a zaj/rázkódás).
2017. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Első öblítés kihozza. :)
2017. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen, de vajon a mosógép bekapcsolását követően élve kerül-e ki az egér...? :S

Főleg emiatt aggódom.

2017. nov. 10. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mosógép ez?

Mert egy átlag automata mosógép belsejébe nem tud a csövön keresztül belemászni mert annak a csőnek a belső végén szivattyú van(és mindig van benne víz is mert nem nyomja ki az utolsó pár deci vizet)úgyhogy odáig úgysem tudna bejutni.

Töltsél bele vizet majd engedd ki belőle,ha nem jön ki a víz akkor az egér eldugította,ha kijön a víz nincs benne egér.

2017. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. nov. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!