Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ti vennétek a helyemben új...

Ti vennétek a helyemben új mosógépet?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nem különösebben izgatna, ha nem most csináltatnánk új konyhát, ahová ezt a gépet be akarjuk építeni.

3 éves Bosch Serie 4 gépem egy ideje bűzös. Rájöttem, hogy ahol régen az alján egy csepp víz sem jött ki, ott most minden mosás után minimum 5 dl marad, amit mindig le kell engedni, másképp megposhad. Sajnos most már lee gedés után is szagot érzek.

A vízben legtöbbször van minimális mennyiségű piszok, de van, hogy teljesen tiszta.

Az öblítő adagolóban is kb. ugyanakkor kezdett el víz maradni.

Jéghidegen veszem ki a ruhákat, pedig úgy emlékszem, kivételnél langyosak voltak.

Korábban volt több tisztító mosás, aztán egy év után úgy döntöttem, ideje megint trisós 90 fokos mosást adni.

Utána kezdődtek a gondok.

Tegnap újra átmostam, helyzet változatlan. Lehet, hogy túl sok a lerakódás, amihez ez a tisztító mosás kevés?

Áttisztítottam az adagolókat, felette a fúvókát, egy hátulsó mini vízszivattyút ( használati utasítás írta ilyen esetre), amin semmi eltömődés nem látszott.


Ti be mernétek építeni ezt a gépet vagy újat vennétek?

Olyan nehéz, még úgy sem bírom megmozítani ( nő vagyok), úgy sem, hogy jelenleg szabadon áll.

Ha tönkremegy, szedhetjük szét a konyhabútort is...


2017. nov. 29. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

En megnezetnem szerelovel, ha nem dragan megcsinalna, eladnam, es vennek ujat. Ha nem erne meg megjavittatni, akkor is vennek ujat.

Igazabol az uj konyha miatt csak. Sajnos kepes vagyok dolgokat csak ugy lecserelni, akkor is ha semmi bajuk. De az uj konyha miatt egy percer se gondolkoznek, hogy maradjon-e a vacak.

2017. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

látod, épp ezért nem éri meg beépíttetni a mosógépet a konyhába (szerintem legalábbis)... bármi baja adódik, szedheted szét az egészet. az újnál is lehetnek problémák, ami miatt 1-2 hónap múlva szerelni kell (persze kicsi rá az esély, de benne van, hogy gyári hibás).

egyébként valóban megnézetném szerelővel, kikérném a véleményét, hogy érdemes e megcsinálni, mennyi időt jósol még neki. persze, nekem van szerelő barátom, és tudom hogy nem vág át. ellenkező esetben lehet, hogy inkább vennék egy újat. a régit meg ha megéri megcsináltatva eladnám, de lehet meg sem csináltatnám, megnézetném mi baja, kérnék rá árajánlatot, és ennek tudatában veheti meg bárki, olcsóbban...

2017. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
új konyhába inkább vegyetek új gépet, kitudja mikor adja fel végleg a harcot. Sajnos ezeket az újabb mosógépeket nem évtizedekre gyártják már.. Nekünk is most májusban kellett újat venni, pedig az előző sem volt hú de régi.
2017. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az új lakhelyünkre nem visszük át, veszünk újat, ennek a sorsát pedig még kigondoljuk! Köszönöm a véleményeket.
2017. nov. 29. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!