Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell 500wattos sarokcsiszol...

Einhell 500wattos sarokcsiszolót (flex) rendeltem, otthoni barkácsolásra elegendő az 500watt? Mennyire megbizható, minőségi az Einhell márka? Hajtást érdemes átzsirozni használat előtt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hozzá NE nyúlj!

Nekem évek óta van több is, és soha semmi baja sem volt!!

2014. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak jót hallotam rólla,picit félek hogy kevés az 500watt,de barkácsolásra szerintem elég :)
2014. nov. 21. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy elég. Arra tökéleteen megfelel, hogy egy héten használod 1-2 órát. A komolyabb flex lakatosoknak, sírköveseknek kell, mert 8-10 órát nem sok bír porban, erőltetve.
2014. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
...bár sok jobb flex fordulatszáma nem szabályozható, de vannak gagyinak mondottak, amelyeken van ilyen nélkülözhetetlen funkció.
2014. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hajtáson van zsír gyárilag. Ha szétszeded, akkor oda a garancia. Ha az lejárt, akkor majd szétszedheted átnézni, és szükség esetén zsírozni. Nekem az ötéves bóvli gépem is szép zsíros volt szétszedéskor (miután leégett, alkatrészt szedtem ki belőle, azért néztem meg).


Az Einhell sem egy csúcsmárka, csak egy nem túl gagyi kínai. Ha nagyon ritkán használod, akkor nagyon sokáig jó lesz... Ha minden héten zúgatod két órát, akkor a garanciaidő lejárta utáni napig bírja. :)

Meg persze, szerencse kérdése, egyik példány sokat bír, a másik két óra után megadja magát.

500 W nem túl sok, de nem is túl kevés, ha csak ritkán használod, akkor nem fog halálra idegesíteni, hogy nem lehet erősen nekinyomni.

2014. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szénkefét rendelj hozzá 700 forint, az megy tönkre
2014. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kopik el
2014. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb mennyi ideig birja ? gondolom nem 1-2 hó...
2014. nov. 22. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam 2 évig bírta, de pont akkor kellett, amikor fontos lett volna, hogy használjam
2014. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!