Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót javaslatok?

Milyen porszívót javaslatok?

Figyelt kérdés
Minden napi használatra kellene, mert gyerek és háziállat is van. Maximum 25000 Ft-ot tudok rá költeni.
2017. dec. 11. 08:37
 1/2 anonim válasza:

[link]

Nekünk ilyen van...imádom, napi használatban van...morzsáló gyerek és szőr hullatós kutya mellett😀...igaz, hogy 'nagy' de extra jól szív és az sem hátrány, hogy ha a gyerek vmit kiönt a szőnyegre simán fel tudom szivatni...a régi porszívónkhoz képest/1400w/ ez a krächer sokkal jobban szív pedig 'csak' 1000w és lerövidült a porszívózási idő kb 10 perc alatt kész vagyok...a párom az autót is simán ki tudja takarítani vele...az ára szerintem elég kedvező, ahhoz képest hogy tényleg jó nem gagyi és vetekszik az 50 ezres 'divat' porszívókkal...papír porzsákot adtak hozzá, de lehet kapni hozzá moshatót is kb 4000 ft-ért..nem kell minden porszívózás után üríteni a porzsákot, mert hatalmas😀..a szomszédom is ilyet vett, mikor az övék elromlott és kölcsön adtuk kis időre nekik😀

2017. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a funkcionalitás oldalról tudok javasolni, mégpedig szőnyegtisztító funkcióval is rendelkező takarítógépet ajánlanék. Nálunk is voltak kutyák és most is folyamatosan nagy az emberforgalom a lakásban. Az első ilyet akkor vettem, amikor egy utcai csőtörés során a nyomócsövet körülvevő védőcsőben lecsorgott a íz az utcaszint alatt levő pincénkbe. Akkor a pincéből a vizet csak ilyennel tudtam felszívni. Amikor kipróbálta a szőnyegtisztító funkcióját, akkor lepett meg, hogy a látszólag tiszta szőnyegből mennyi talajmaradványt tudott eltávolítani, ami a száraz porszívózás után még bennmaradt. A következő takarítógépeket is ennek megfelelően vásároltam. A két vizsla mellett a normál takarítás után mindig maradt annyi kutyaszőr a szőnyegekben, hogy egy nedves szőnyegtisztítás során kb. 1 maréknyi nedves szőrt lehetett kiszedni a szőnyegekből (ami egyszerű porszívózás mellett ottmaradt volna). A 10 m hosszú előszobai leragasztott padlószőnyeget évente 3-4 alkalommal nedves szőnyegtisztításnak is alávetem, mindig meglepődöm, hogy az összegyűlt szennyvíz fekete.
2017. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!