Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyünk?

Milyen porszívót vegyünk?

Figyelt kérdés

Vajon megéri egy pl.: karcher DS5800 90e Ft-ért? Vagy vegyen az ember 10-20e Ft-ért egy olcsóbbat, ami aztán max pár évig bírja? Vagy van jó áron sok évet kibíró is?


jelenleg panelban lakunk, de pár év múlva nettó ~82m2-es házba költöznénk, nem vagyunk elvileg allergiásak.


Köszi.



2016. szept. 4. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ipari porszívót vegyetek amit horonymaráshoz használnak 200-300 ezer ft de eszméletlen jó a vizet is fel lehet vele szívni nincs porzsákja és szív mint a barom
2016. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg fogyasztói társadalom van és a lényeg hogy vásároljál. Ezért semmit sem terveznek hosszú távra, különben nem vennél többet. Vehetsz ipari porszívót lakásba, de semmivel sem leszel előbbre, én nem ráncigálnák magam után bazi nagy gépet a lakásban; és még tárolni is kell, valamint jóval zajosabb és jóval több port engednek vissza, mert egyszerűen másra vannak tervezve. És ami elromolhat az el is romlik.
2016. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
AZ első elég jól összefoglalta a fogyasztói társadalom lényegét. Arra sincs semmilyen garancia, hogy a drágább nem hibásodik meg előbb. A szomszédom ultramodern Bosch cirkó kazánja 3 év után bedobta a törölközőt. ÉS garanciából is kiment. Az valóban igaz, hogy a márkásabbak többet tartanak és minőségibbek, de ahhoz is szerencse kell, hogy pont mit fogsz ki. A másik szomszédom szinte 1-2 évente cseréli a csaptelepeit a konyhában és fürdőszobában. A miénk fürdőszobai 18 évet tartott, a konyhai pedig 2003-as és még semmi baja.
2016. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Takarításból éltem a 90-es évek végén, és használhattam egy nagyon drága,ügynökök álltal forgalmazott porszívót.

Attól kezdve minden vágyam ez volt,tudtam hogy mindenki hülyének néz,ha 200 ezerért veszek egy porszívót,de spóroltam és megvettem.

A mai napig nem bántam meg,ma is ugyanolyan mint új korában,pedig jövőre lesz nagykorú.

Édemes olyant venni ami ugyan drágább,de nem csak a garancia végéig használható.

2016. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
makitára vagy hiltire gondoltam ami ott kezdpdik hogy makita 300 ezer a hilti meg 700 ezer
2016. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi porszívónk, amit használunk 1968-ben volt gyártva:D Aki nem hiszi, csatolok képet is:D
2016. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!