Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudtok egy igazán jó porszívót...

Tudtok egy igazán jó porszívót javasolni? Mindegy mennyibe kerül!

Figyelt kérdés
Utálok minden porszívót, de kellene egy igazán jó - kivéve LUX csillagászati áron. Paraméterek: 120 nm, lakás és iroda egyben, padló, szőnyeg, járólap. És a lényeg 1 kutya és 3 macska él a házban.
2016. nov. 5. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ipari porszívót vegyél, R2D2 kinézetűt, rozsamentes házzal, azt lehetetlen kinyírni, és mindent felszed.

Olyat keress amibe lehet porzsákot is tenni

Karchert kapsz 30-40 körül már.

Ezeknek elég hosszú a vezetéke, meg a gégecsöve is

2016. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont Lux van, 15 éves és imádom. Semmi baja nem volt még.:) Persze rohadt drága, ezt elismerem.
2016. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kächer ipari van, nem is drága, azt hiszem kb. 20.000 körül volt akciósan.
2016. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a Kärcherre szavazok. Ha tiszta a porzsák, szinte felemeli a járólapokat is, olyan erővel szív. Na jó, csak túlzok.
2016. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Lux van, részletre vettem, nagyon jó. A nyaralóban Karcher van, az is jó valóban.
2016. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Lux árban 10-szerese a Karchernek.

Egy háztrtási Lux árából megveszel 3 nagyonmárkás ipari gépet, aminek darabja egy életen át kiszolgál egy kisebb műhelyt is.

Ha nagyon felvet a pénz, be lehet ruházni, jó gépek, de minden baromi drága hozzá, de ha a porszívó a fétised akkor hajrá :D

2016. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utálok minden porszívót, a Luxot is, de abban az a jó, hogy van jó nagy kiverő feje, és az nekem nagyon jó volt, mert a szőnyegből a kutya, macska szőrt simán kiszedte. Sajnos a Karchernek nem látom ilyen alkatrészt, de köszönök minden segítőkész választ!
2016. nov. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!