Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen strapabíró porszívót...

Milyen strapabíró porszívót tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon régen vettem már porszívót. Egy régi Electroluxunk van, ami kipurcanni látszik, legalább 12-15 éves. Most egy újat szeretnénk venni, de tanácstalan vagyok. Nem szeretnék olcsó húsnak híg a leve dolgot. Hajlandóak vagyunk akár 50 000 - 70 000 (ez a nagyon max) forintot is kiadni, ha tényleg jó a porszívó. Csak előre félek tőle, mert nálunk nagy kultusza van annak, hogy kifogjuk a hibásakat, gyári hibásakat.


Ti miket ajánlanátok? Házban tartott kedvencek miatt sokat porszívózok.


2017. aug. 7. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Karcher esetleg?
2017. aug. 7. 08:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Miele
2017. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"előre félek tőle, mert nálunk nagy kultusza van annak, hogy kifogjuk a hibásakat, gyári hibásakat"


Anyósom éppen ilyen.

Már égett műanyag szaga van a porszívónak, és tűzforró, mert 45 perce folyamatosan használja, de le nem állítaná pihenni. Azt a tizenkettedik szőnyeget még csak ki kell bírnia. Utána meg herótozza, hogy milyen silány, és hibás.


Egy készüléknek nem strapabírónak kell lennie.

A használónak kellene elolvasni a használati utasítást, és a leírtak szerint használnia.

2017. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem és anyukámnak is Karcher T10/1-esünk van,anyáé 8,az enyém 7 éves. Nagyon erős és strapabíró,marha nagy porzsákkal. Nem hiàba ipari.50-60 közt tudsz venni. Ajànlom.
2017. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lux nagyon drága, de részletre is megvehető és nagyon megéri.
2017. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2017. aug. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!