Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan szereljem vissza a...

Hogyan szereljem vissza a sütő fogantyúját (kép)?

Figyelt kérdés

Gondoltam, megtakarítom a gáztűzhelyet és a fogyantyút, de mivel egy előző takarításnál a víz beszirvárgott a két üveg közé, ezért leszereltem a fogantyút, hogy megtisztíthassam a két üveget.

A visszaszereléssel viszont gondjam vannak... kiderült, hogy lényegében csak az egyik fele van rendesen odafogatva a fogantyúnak (a másik felén túl rövid a csavar, át sem ér a fogantyúig), viszont arra nem jöttem rá, hogy hogyan kell odafogatni rendesen. A képen látható csavar végén van egy kis bevágás (egyik oldalra lejt és én nem tudom, hogy melyik kell befele mutasson), valamint az sem, hogy az a lapos fémdarab hogyan kell ráhelyezkedjen, hogy jól össze lehessen fogatni a foganytút az ajtóval. Próbálgattam néhány variációt, de egyik sem vált be...

Kérlek adjatok tanácsot, hogy hogyan rakjam vissza, mi a trükkje az összerelésnek?

Itt a kép: [link]



#fogantyú #gáztűzhely fogantyú #sütő fogantyú #fogantyú felszerelés
2017. dec. 21. 16:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nah, jó. Időközben megoldódott. Kiderült, hogy a másik feléről leesett valami, miközben csavaroztam ki. Most az is megkerült, így simán és egyszerűen vissza lehetett tenni a fogantyút.

Előbb a fogantyút ezzel a szerkezett, majd a másik felén megerősíteni a csavarokkal.

Köszönöm azoknak, akik megpróbáltak értelmes tanácsokat adni.

2017. dec. 23. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!