Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy a mosógép valóban felmelegíti-e rendesen a vizet?

Figyelt kérdés
Beraktam mosni néhány törülközőt meg konyharuhát, 80 fokon. Viszont öblítésnél a víz ami kijön a gépből, egyáltalán nem forró. Ez normális, vagy annak a jele, hogy a mosógép nem melegíti fel eléggé a vizet? Hogyan lehetne megnézni, hogy tényleg 80 fokos vízzel mos-e?

2018. febr. 16. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

A végén az öblítés mindig hideg vizzel történik.

Előltöltős mosógépnél hozzányúlsz az ajtóhoz, és érzed, hogy meleg. Igazából felültöltősnél is így van, ott is lehet érezni, mert átmelegíti kb az egész gépet.

2018. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Önts a dobba 2 liter 20%os ecetet és egy éjszakát hagyd állni . Másnap ereszd le és fél kapacitással 50 cfokon öblítsd át és program megszakítással hirtelen centrizd ki .
2018. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Forró víznél a kiengedés előtt,mindig vesz hideg vizet,visszahűti az eddigi mosót.Megelőzve ezzel,az égési balesetet.A gép nem buta,az tudja mit csinál .

Olvasd is a gépkönyvet,ne csak átfussál rajt.

2018. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
55%
Előtöltősnél egy infrahőmérővel.A felültöltősnél is lehet,ha megszakítod a programot,de az ajtónyitási időkapcsoló miatt lesz egy minimális hőmérséklet csökkenés.
2018. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!