Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lesz azokkal a mosógépekkel...

Mi lesz azokkal a mosógépekkel, amit az ember elvitet a bolt szállítóival, akik az újat hozzák?

Figyelt kérdés

Ma hoztak nekem a Media Marktból egy új mosógépet a rossz helyett, aminek az elszállítását kértem, és érdekel, hogy ilyenkor ezeknek mi lesz a sorsa. Használni már nem fogják tudni, mert csapágyas... szétbontják?


19/L


2018. ápr. 6. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Átadják egy hulladákkezelő cégnek, akik szakszerűen szétbontják. Fémet szétválogatják, beolvasztják, műanyagokat újra feldolgozzák.
2018. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ van-e valami nyoma hogy elvitték a régit,hivatalos csereakció volt vagy csak "szívességből" elviszik,ha nincs rá kötelezettségük hogy meg kell semmisíteni akkor lehet hogy továbbadják őket pénzért mosógép szerelőknek stb.bontásra,alkatrésznek.

Ha csak úgy felkapják a gépet és viszik akkor lehet hogy az első útjuk egy haver szerelőhöz visz és lepasszolják nekik egy kis zsebpénzért,ha meg megtudják a szállítók hogy egyébként bár régi de működőképes a gép akkor meg pláne hogy tudnak belőle pénzt csinálni.

2018. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorkadió válasza:
Haha :D Megcsinálja valami szaki, aztán viszik ki másnak, akinek az lesz az "új"! Olvastam már nem egy helyen, hogy új (nem újracsomagoltat vásárolt) mosógépet úgy hoztak ki, hogy folyt belőle a víz. Vajon miért?
2018. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!