Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy ember (akár felnőtt, akár gyerek) egy boltban (pl. :Tesco) beleeszik/beleiszik valamibe, de utána kifizeti?

Figyelt kérdés
Azt hiszem nem kell magyarázni, biztosan sokan találkoztatok már ezzel a jelenséggel.

#fizetés #gyerek #bolt #lopás #ivás #evés #beleeszik #boltban evés
2017. jún. 9. 16:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Én nem engedem a családomnak. Ettől függetlenül előfordult, hogy a kétéves megette a kindertojást mire a pénztárhoz értünk (csak mert magam előtt toltam a babakocsiban, így nem láttam, hogy mit csinál.

De az az alapelv, hogy ami nem az enyém, azt nem fogyasztom el.

2017. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Én elég gáznak tartom, szerintem azt az időt ki lehet bírni, ameddig az ember eljut a pénztárig és kifizeti az ételt. Bár azt gondolom, hogy egy kupakkal bezárható vizes flakonból inni pár kortyot fizetés előtt nem akkora probléma, ha mondjuk az ember nem érzi jól magát vagy nagyon-nagyon szomjas.
2017. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is leginkább nevelés kérdése, hogy van-e annak a gyereknek annyi önuralma, türelme, míg a pénztárnál végez a szülő.

Persze vannak kivételek, ha rájön a köhögés, vagy bármi hasonló, de ezek ritka esetek.

2017. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Amibe beleivott, azt is odateszem a pultra.

Mert a vonalkódját csaknem itta meg.


Így is ki lehet fizetni becsületesen.

- Gondolom rajta lesz az ára a blokkodon.

A biztonsági kamerás figyelheti, hogy rendezted e a számlát.

Lelked rajta.

Addig ne dobd el a blokkodat, míg haza nem értél.

2017. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Innivalót már én is bontottam ki többször magamnak is és a gyerekemnek is, nekem az belefér, ha épp nagyon szomjasak vagyunk, pláne így nyáron,ennivalót sosem.
2017. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hiszem, hogy a boltbanevők jellemzően egészségügyi vészhelyzet miatt tennének így (igen, tudom, itt mindenki a kivétel). Ha már nem kisgyerekek, akkor lenézem őket, amiért ennyi önuralmuk sincs.
2017. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%
Nyugodtan meg lehet tenni. Mivel én nem eszem rendszeresen, van hogy leesik a cukrom és gondoljon akárki akármit akar, ha úgy van simán megeszek 1-2 csokit a boltban, és aztán elviszem a papírt a pénztárhoz, hogy kifizessem.
2017. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Én soha nem csináltam még ilyet, furcsának tartom. Tudom hogy kifizetik utána, de akkor is.. Nincs ennyi önuralma egy felnőtt embernek? Oké, ha nagybevásárlásra esel be az ötven fokos melegről akkor megértem, de ilyet télen-nyáron látni minden nap. Az meg szerintem az igénytelenség csúcsa aki csokit meg péksütit eszik vásárlás közben.


# 7


Talán érdemes lenne átgondolnod hogy jól van-e ez így.

2017. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom hogy kifizetik utána"

Neem, nem tudhatod.

2017. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet csak vízzel csináltam a dögmelegben, de azt természetesen ki is fizettem.
2017. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!