Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Split klima beszerelése?...

Split klima beszerelése? Kétszintes háznak az emeletén két szobát szeretnék split klímával felszerelni.

Figyelt kérdés

Persze legjobb lenne az egész házat klimatizálni. A kérdés csak annyi,melyik típussal,ami gazdaságos és halk is egyben..

Költségekben beszereléssel együtt,mekkora költségre számítsak?

A ház szigeteletlen b30-as tégla.

A nyilászárók is cserére szorulnának...



2018. jún. 2. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szobánként egy klímával számolj. Mekkorák a szobák és milyen fekvésűek? Ennek tudatában kell a teljesítményt megválasztani.


Melegen ajánlom a Budaklíma oldalát, ott nagyon jól le van írva, mi mindenre kell figyelni.

2018. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy először a házat kellene szigetelni.
2018. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevés az adat, kellene még pár infó a házról, de ha komolyan gondolod keress meg privátban. Mi több klíma márka forgalmazásával és szerelésével foglalkozunk.
2018. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilvàn szigetelném a házat, és sok más egyéb,ha lenne rá pénzem :)
2018. jún. 3. 14:31
 5/6 gabesz147 ***** válasza:
Több szerelőt "futtass meg":-), de tudni kellene a szobák méretét is, így, látatlanba, átlagos szobaméretre gondolva két db. 2,5KW-os. szerintem. 24m3-ig elég ez a teljesítmény.
2018. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabesz147 ***** válasza:
Gree, Midea, Daikin, szerintem, nekem Gree van. 180- 220 ezer/ db. nagyjából, de googlezzál, szorgalmasan, az is zsámít, honnét megy szerelő.
2018. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!