Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosogatógépnél azzal lehet...

Új mosogatógépnél azzal lehet kezdeni valamit, hogy szerintünk nem öblíti le rendesen az edényeket?

Figyelt kérdés
Az előző gép 20 év után elromlott, így vettünk egy újat, az óta viszont nagyon rámentek a víz és áram spórolásra, ami önmagában nem lenne baj, de pont ezért rajt marad a mosogatószer az edényeken.
2018. jún. 13. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Utána öblitsétek el a csap alatt.
2018. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor mi értelme van a mosogatógépnek, ha utána úgy is át kellene öblíteni egyesével, az már majdnem olyan, mintha teljesen kézzel mosogatnánk. :D
2018. jún. 13. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van rigolyája az elrendezésre, talán kitapasztalódik. Váltottatok-e tablettát, öblítőt, sót?
2018. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Port használunk most és jóval kevesebbet rakunk, mint amennyit előír.

Miután lefut a program, újraindítjuk szer nélkül, a közepén kinyitjuk és nagyon habos az egész.

2018. jún. 13. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a gépem, gyönyörűen dolgozik. Ha nem öblít rendesen, meg kell nézetni, még bőven garanciális.
2018. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok ebben jártas, de azt beszéltük, hogy lehet, a só miatt habzik. Most visszavettük a sófogyasztást.
2018. jún. 15. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A só miatt nem lehet habzás, az a vízlágyító gyanta regenerálására szolgál. Újra csak a szerelőt ajánlom.
2018. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom, a miénk 3 éves, nagyon jó, igaz egyszer már elromlott.

Én teszek bele sót amennyi fér, öblítőt szintén, meg 1 kocka háromfázisos mosogató tablettát, beindítom és kész, utána öblíteni se szoktam, újra indítani se, szép minden edény.

Kb.2 havonta egyszer veszek bele a mosogatógép tisztító folyadékot, 500 körül van a Lidlben, 2 db, azzal lejáratok egy programot, ahogy rá van írva, utána szebben mosogat mindig.

Érdemes jó fajta tablettát venni hozzá, én legjobban a Somatot szeretem,most vettem Spárban 84db-osat, 2000Ft volt. De jó a Lidlben levő is, meg a DM-es is, ami bio. A Finis nekem nem jön be, túl vegyszerszagú tőle a pohár, tányér.

Ja és ez Zanussi alapgép

2018. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!