Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális hogy a mosogatógép...

Normális hogy a mosogatógép nem mossa el normálisan a sütő tepsit?

Figyelt kérdés

Bosch 100.000 körüli mosogatógép plusz Finish Quantum Max mosogatógép tabletta 70 fokon 2 és fél óra mosogatás után az alábbi eredményt produkálta. A tiszta tepsin egyszer lett csak pogácsa sütve sütőpapíron.

[link]



2018. aug. 11. 11:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel gumikesztyűt, kád v zuhanytálva felett két kör ciffel, aztán felőlem dobd a gépbe, hogy öblítse nyikorgósra, csak ne tudósíts már az életképtelenségedről!
2018. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Te jó ég mi folyik itt a gyakori kérdéseken. Feltettem egy kérdést, hogy meg tudjam nem működik-e hibásan a mosogatógépem. Erre megkapom hogy gazdag vagyok és, hogy életképtelen. Te mondjuk ha veszel egy mosógépet és nem mossa ki a ruhát rendesen akkor kézzel mosod a ruhát és meg se próbálsz utánajárni hogy esetleg nincs-e valami baj a mosógépeddel? Képzeld tudom hogy ha valamit nem mos el a mosogatógép akkor azt kézzel is el lehet mosni. Csak most vettem a gépet és nem tudom hogy azért nem mossa el mert egy mosogatógép ennyit tud, vagy mert esetleg valami hibásan működik benne.
2018. aug. 12. 13:16
 13/30 A kérdező kommentje:

Esetleg elmennél a boltba, hogy elnézést de a mosógép amit itt vettem nem mossa ki rendesen a ruhákat.

- Ó hát ne legyen már ilyen életképtelen. Vegyen fel egy gumikesztyűt engedjen egy kádba meleg vizet és mossa ki kézzel. Ha nagyon akarja akkor utána még tegye be a mosógépbe.

Ez lenne a megfelelő segítség szerinted?

2018. aug. 12. 13:22
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező úgy viselkedik, mint egy tipikus buta amerikai vásárló, aki a fizika törvényeivel nincs tisztában.

Pedig nem is Amerikából ír, gondolom. Mert akkor nem itt tipródna, hanem már rég beperelte volna a gyártót.

2018. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hogy jól működik e a mosogatógépem, vagy híbásat vásároltam. Meséld el milyen fizikai törvényt véltél felfedezni. A kérdésben amit nem ismerek.
2018. aug. 12. 15:21
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
A gép hibátlanul működik, szerintem neked legyen elég ennyi. Ha nem hiszed, tegyél garanciális panaszt, hátha kiröhögnek a hátad mögött.
2018. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem tudtál fizikai törvényt mondani?

Honnan tudod, hogy hibátlanul működik? Csak okosokodsz itt össze vissza a nem létező fizika tudásoddal.

2018. aug. 12. 15:28
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Kezelési útmutatót add oda egy írástudónak és kérdezd meg tőle, mit visz le kétórányi 79 fokos vizipisztoly!
2018. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Pont ezt csináltam. Megkérdeztem itt tőletek :D De azon kívül, hogy értelmesen válaszolnátok csak megy a gazdagozás, életképtelenezés, meg, hogy nem ismerem a fizikát.

Tudod olvastam a kezelési útmutatót, és írja hogy lehet benne tepsit mosni. Gondolom nem a tiszta tepsire értik. Ha meg koszosra akkor nem tudok sütőtepsit ami kevésbé lenne koszos mint az amin egyszer sütöttem pogácsát sütőpapíron. Így ha nem mossa le jogos a feltételezés, hogy valami esetleg nem működik jól. Gondoltam megkérdezek pár írni tudó embert akinek van tapasztalata ilyen téren.

Megérteném a válaszotokat ha azt kérdeztem volna hogy nem mosta el a mosogatógép a tepsit. Van esetleg más módja hogy tiszta legyen? Esetleg dobjam ki és vegyek új tepsit? Na erre megfelelőek a válaszaitok.

2018. aug. 12. 16:45
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem itt te feszíted a húrt, miután a választ a legelsőben megkaptad, de te azért is csak értetlenkedsz.

Ezzel felbosszantasz másokat, végül lehülyéznek, így jártál.

Azt lehet becsülni benned, hogy hibátlan a helyesírásod, ezen a Gyakori Szar oldalon sajnos már ez is nagy erénynek számít.

Csak fizikai érzéked nincs, úgyhogy ezt már nem kellene erőltetni.

Vagy másképp megközelítve, egy ilyen gépnek nem is lehet olyan hibája, amit te elképzelsz. Nem létezik ilyen hiba szerintem.

Ezt szervizszakemberként mondom, ha nem is pont foglalkozom pont ilyenekkel, csak számos egyéb elektronikai, elektromos és mechanikai témával, csak néhány évtizede, de tőled biztosan jobban értek hozzá. Meg a fizikához is.

2018. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!