Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak a laptopommal?

Bot69 kérdése:

Mit csináljak a laptopommal?

Figyelt kérdés
Van egy dell laptopom i5-5200U GeForce 920M 4gb ram de nem vagyok megelégedve vele. Az a bajom hogy ajándékba kaptam, és mikor kétségeim támadtak avval kapcsolatban, hogy jó vétel volt-e megkérdeztem mennyi volt és erre jött a válasz hogy 200 000... Gondoltam rá hogy eladjam vagy valami de nagy pofátlanság lenne úgy érzem, de így meg alig fut rajta akármi is (tf2 minecraft, nem nagy gépigényűek de laggolnak)

2018. szept. 3. 12:23
 1/8 szántóvető ***** válasza:
megmondod hogy elégedetlen vagy vele és szeretnél helyette egy erősebbet.mondjuk 80-nál nem ér többet úgyhogy rendesen meg kell pótolnod ha egy komolyabbat szeretnél.
2018. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Például hugyozd le! Másnak nincs mit ennie, te meg itt ezen sírsz...
2018. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gratulálok megfogtad a lényeget...
2018. szept. 3. 13:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tisztázzuk, nagyon örültem neki és örülök most is csak érdekelt hogy ti mit tennétek
2018. szept. 3. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolyra ferdítve a szót: Gondolom nem csak játékra szeretnéd használni a gépet. Ezt amit kaptál, használd arra, amire jó, amire össze lett rakva, a játékhoz meg amilyen kell, arra gyűjts pénzt és ha összejön rá, vegyél egy megfelelőt.


Amúgy meg tudod: Grátisz nyihaha nyet kukucs protkó...

2018. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

70 ezer körül tudod eladni. A legolcsóbb gép, ami játékra megfelelhet, 170 ezer körül van. Ha ki tudod pótolni, akkor add el és vegyél másikat.

[link]

2018. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én vettem egy gépet 210 eFt-ért. Azzal kezdtem, hogy rakattam bele egy 120 GB-os SSD kártyát a rendsszer futtatására. A proci i5-6300HQ. 4 magos processzor, de 8 szálon fut a program. (HQ). Ujonnan 24 másodperc alatt bootolt be. Most 42 sec.

Javaaslat SSD kártya beszerzése. Nagyon sokat segít.

A proci most kb. 30-35 ezer.

Másfél éves a gépem. Most néztem ezeket az interneten. 230-250 ezer között vannak. Azt hittem olcsobbak lettek, de nem, drágábbak lettek. Az enyém ASUS X550V, már nem is lehet kapni.

2018. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szántóvető ***** válasza:

a 6300hq procinál nem támogatott a hyper threadig,ez egy sima 4 magos proci.

"Ujonnan 24 másodperc alatt bootolt be. Most 42 sec."-ezt sem értem.nekem 15 sec egy jóval gyengébb 2 magos i5 2540m procival,win7 alatt.ami ugye jóval lassabban bootol mint a win10.

2018. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!