Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aki már tapasztalt ilyet...

Németh Anita kérdése:

Aki már tapasztalt ilyet kérem írjon. Egy ideje észrevettem, hogy a Whirpool automata mosógépünk belsejében borzalmas szagot lehet érezni. Többször kitakarítottam, ecetes vízzel átmosattam a gépet semmi. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hiába hagyom nyitva, hogy száradjon ki a belseje semmi. Sokszor már a mosott ruhákon is érzem a szagot. Az egyik ismerősünk szerint a szimering mehetett tönkre azért büdös. Nem hiszem, hogy ez lehet a baja mert a vizet nem engedi.
2010. jún. 22. 23:29
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a szennyvíz szaga jön vissza? Milyen módon van a szennyvízre kötve a gép?
2010. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

cseréld ki a szűrőket.


a mosódgépet TELJESEN szedd szét, és keress szövetdarabokat a tartályban.


esetleg használj más öblítőt

2010. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez (is) whirlpool betegség, mert nekem is van szaga egyfolytában, ha áll. Én is átmostam fertőtlenítővel is magas hőfokon, de semmi. Nekem mihelyt lehetőségem lesz, lecserélem. Amúgy sem szeretem.
2010. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. A mosógép nincs közvetlen rácsatlakoztatva szennyvíz hálózatra. A elhasznált vizet a fürdőkádba nyomja ki. Már a szűrőt is megnéztem de nem találtam benne semmit. Tiszta víz folyt ki belőle.

Szerintem az öblítőcsere nem segít a mosógép szagán. Már így is eléggé erős illatú öblítőt használok.

Lecserélni meg nem szeretném mert még csak kb. 4 éves.

2010. jún. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!