Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A robot gép sajnos zárlatos...

A robot gép sajnos zárlatos lett vagy nem tudom mi baja lett. Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Van egy kézi habverom amit 90 ezer Ft ért vettem imádom mert több funkciója van és több fele dolgot lehet vele turmixolni. A múltkor véletlen bele esett a mosogatógépbe egy picit hallottam egy hangot is és utána már be se kapcsolt többet. Vártam vele hátha kiszárad se sajnos semmi. Nem szeretnék újat venni, mert remelem meg lehet csináltatni a töredékéért csak gondoltam megkérdezem tőletek hogy ezt hova kell vinni és vajon meg fogjak e tudni csinálni. Erről a készülékről lenne szó ez esett bele a vízbe.

2018. dec. 15. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy képet töltsek fel. A robot gépem több funkciós. Az egyik végéből jön a vezetek amit az aramba dugók a másik vége pedig amilyen turmixot szeretnek használni azt illeszteni bele. És a vezetek oldali része esett bele egy picit a vízbe.
2018. dec. 15. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen típusa csak van neki, ami rá is van írva. Mindenesetre örüljél neki, hogy csak ennyi baj lett. Tudod ezek a kádba esett villanyvasalók, hajszárítók számtalan halálos balesetet okoztak már A kedvenc robotgéped ebből a szempontból épp olyan, mintha egy vasalót dobtál volna a mosogatóba, amibe esetleg valaki még dolgozott is.
2018. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Russel Hobbs a márka. Igen tudom de hála istennek nem történt semmi :) élek és virulok :)
2018. dec. 15. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen árkategóriában könnyen lehet, hogy van saját biztosítéka a készüléknek, ami kioldott, mikor víz érte. Vannak háztartásigép-szerelők, keresni kell egyet, megnézi. Ha nem az, akkor meg keresi, hogy mi sérült meg benne. Lehet valami filléres alkatrész, lehet akár olyan, amit nem lehet, vagy nem éri meg cserélni. 50-50.
2018. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!