Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet javasolnátok...

Milyen mosógépet javasolnátok konyhába?

Figyelt kérdés

Sajnos a fürdő kialakítása miatt nem igazán fér el az új lakásomban a mosógép. Nekem ez alapból fura, mert eddig bárhol laktam, mindig a fürdőben volt a gép.

Viszont láttam hogy elég gyakori megoldás ez, hogy gyakorlatilag a konyhapultba van építve a mosógép, nem csak kis lakásoknál.


Mivel a konyhában van elég hely mindenképp elöltöltőset szeretnék, egy olyat ami szépen mutat.

Eddig a Samsung gépeit nézegettem, eléggé tetszik a sötétített ajtó (pl ez: [link]


Ismer valaki valami olyan típusú mosógépet ami esztétikusan mutatna egy konyhában?

Mosókapacitás nem igazán számít, 5-6 kg és felette már tökéletes.


Köszönöm!


2018. dec. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

LG Direct Drive

Nem az esztétikusság számít első sorban

2018. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, Direct Drive-osat keress, nincs rezonancia (nem fog ugrálni), csendes működésű.
2018. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez a tulajdonság csak LG-ben van? A Samsung nem tud ilyet, nyilván ott másképp hívják,nem?
2018. dec. 23. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Bauknecht, LG és Beko márkákban találkoztam eddig Direct Drive rendszerrel.
2018. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És miért akkora cucc a Direct Drive?


Azért azt megjegyzem, hogy az ékszíj nem egy problémás dolog. Az viszont meggondolandó, hogy az LG DD inverteres motoros gépeinél ha esetleg szimering ill. ebből következő csapágyhiba keletkezik, a szivárgó víz a motorba folyik. A 10 év motorgarancia erre viszont nem vonatkozik!


Egyébként a Samsungnál is 10 év garanciát adnak a közép-felső kategóriás gépekre, szintén ugyanez a működési elv, csak másképp hívják.

2018. dec. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!