Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha veszek egy mosógépet,...

Ha veszek egy mosógépet, akkor kiszállátáskor felhozzák az emeletre?

Figyelt kérdés

Panellakásba költöztem 4. emelet és nincs lift. Ha veszek egy mosógépet, azt felhozzák nekem az emeletre? Nem ismerek senkit még a városban, hogy segítsen nekem.

Hogyan zajlik ez pontosan?



2018. ápr. 7. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha interneten rendeled, ott van a kiszallitasi feltételeknél, higy meddig viszik, a boltban pedig meg tudod kerdezni
2018. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire a lépcsőház bejáratáig viszik...van ahol fel is cipelik neked (nyilván nem ingyen) ezt a házhoz szállítás feltételek,árak stb résznél találod,de van amikor a kosár résznél van külön egy olyan 1000-2000 ft-os opció,hogy felcipelik és berakjak az ajtón. Minden esetbe jelezni kell előre,hogy neked a 4.emeletre lift nélkül házba kellene
2018. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor rendelek netről de futár még eddig mindíg egyedül jött. Nehezen vinné fel. Érdeklődj ahol veszed hogy lehetne ezt megoldani.
2018. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a házhozszállításnál külön díj van az emeletekre felcipeléshez

kb 1000 forint/ emelet.

jelezni kell hogy kéred hogy vigyék fel, és felviszik, ha nincs aki segítsen megéri azt a pár ezrest.

Én mindíg felcipeltetek mindent amit rendelek, ha máshogy nem akkor lemegyek és adok 1-2000 forintot a szállítoknak azt felhozzák.

2018. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, még be is kötik, csak nem ingyen.
2018. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!