Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógépet vettem házhozszál...

Szárítógépet vettem házhozszállítással, nem lesz baja, hogy órákat zötykölődik egy kocsin ezekben a mínuszokban, párás időben?

Figyelt kérdés

Utolsók között fogják kihozni, késő délután, szóval gondolom előbb bejárja a kocsi a megyét.

Közben órákon át pattog a raktérben ezeken a minőségi utakon, ez nem árt neki?

Meg ezek a mínuszok? Nyilván nem erre tervezték.

Becsomagolva be van, de nem úgy, hogy a pára ne tudna bekerülni a csomagolás alá.

Biztos nem okoznak ezek gondot egy ilyen eszköznek?


2019. jan. 24. 13:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Furcsa is lenne ha a pára ártana neki, amikor majd állandóan víz meg pára lesz benne.
2019. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

a dobban lesz víz, amit aztán a szivattyú egy tartályba pumpál.

nem az egész gép fog párában állni.

2019. jan. 24. 14:29
 3/18 anonim ***** válasza:

Jól van már, butaságokon tudsz te is aggódni, kisiskolás fizikai tudással meg gondok vannak, ezt már nem először tapasztalom itt.

Komolyan, valaki képes volt azon aggódni, hogy melegből kiviszi a gépet a hidegbe és rá fog csapódni a pára.

Nem is értem, hogyan lehet valaki ilyen buta.

Miközben elvileg köztudomású lenne, hogy a pára mindig a hidegebb tárgyakra csapódhat rá (amikor kintről viszik be), de az is függ még a helyiség páratartalmától is.

2019. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem butaság, ha kiadsz több tízezret és biztonságban akarod tudni azt, amit veszel.

Értő olvasás meg nem megy, azt én is gyakran tapasztalom, csak a fikázás, de az nagyon...

Volt ott több téma is, nem csak a pára, de okoskodáshoz ezt az egyet sikerült kiemelni, most aztán tényleg nagyon büszke lehetsz magadra!

2019. jan. 24. 15:09
 5/18 anonim ***** válasza:
És amíg az áru Magyarországra ér,szerinted nem zötykölődik? Plusz még felpakolják,kipakolják,stb.Hosszú utat tesz meg amíg a fogyasztóhoz ér.
2019. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

erre én is gondoltam, de gondolom egy kamionban sokkal jobban vannak ezek rögzítve, azt meg láttam, hogy a kiszállító cégnél hogy vannak ezek feldobálva, van hely, tudnak csúszkálni. szerintem egy több országon át jövő kamionban ezt megoldják.

meg az autópályák kicsit másabb minőségűek, mint a kelet-magyarországi utak.


de mindkét eddigi válasznál sokkal fontosabb, hogy szerintem egyikőtök sem tárolja fagyban a háztartási gépeit, vagy tévedek?

könnyű ilyenkor lebutázni a másikat, de ha arra mennétek haza, hogy vmi oknál fogva az egyik családtag kitolta a mosógépet a -6 fokba, és reggel óta ott van, akkor szerintem ti sem ujjonganátok az örömtől, hanem leordítanátok a fejét, hogy mekkora idióta.

2019. jan. 24. 15:51
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem biztos, hogy baja lesz. Biztos. Én nem venném így át.

Rendeld meg újra tavasszal, amikor már száraz és meleg idő lesz, meg persze amikor már elkészült az autópálya a házatokig.

2019. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Volt ott több téma is, nem csak a pára, de okoskodáshoz ezt az egyet sikerült kiemelni, most aztán tényleg nagyon büszke lehetsz magadra!"


Mert nincs miről beszélni, az egészről már az elején összefoglaltam a véleményem:

Jól van már, butaságokon tudsz te is aggódni.

Egyébként hogyne oktatnálak ki, ha egyszer én vagyok az oktató.

Meg szakmabeli, meg szerviztulajdonos, meg mindenféle komoly ember, az mind én vagyok.

2019. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg az idióta, hozzá nem értő, dilettáns, az is mind te vagy! :D
2019. jan. 24. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszel, amit akarsz, nyilván nem írom ide az adószámom, de számomra ez a butácska reakciód is csak annyit árul el, hogy igazam volt.
2019. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!