Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kombinált tűzhely bekötése...

Kombinált tűzhely bekötése mennyibe kerül, tudtok ajánlani szakembert?

Figyelt kérdés

Gáz a teteje, és villanyos a sütő része, ilyennel szemezünk. De neten olyan nem találtam aki ezt bekötné egyszerre, vagy villanytűzhelyhez találtam embert, vagy gázhoz.

Másik kérdés meg kb mennyibe kerülhet?

Ha csak villanyost veszünk jobban járunk?

Eddig csak gáztűzhelyünk volt


2019. márc. 27. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Márka függő.. Akivel az adott márka szerződésben van olyannak kell bekötnie. Neten általában írják ki a szerződött partner. Ha más köti be akkor ugrik a garancia.

Nekem 3 éve 3ezer ft-ba került.

2019. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
71%
Ne viccelj már. A sütő rész egy 230 v -os dugaljba megy és kész. A gázt kell beköttetni. Nekem is ilyen tűzhelyem van.
2019. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A gáz részét kell szakembernek bekötnie.


Nekem is ilyen van, ha eddig gázosat használtál, szeretni fogod.

2019. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Gázban nem tudom mi a tököm tudna tönkremenni...
2019. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal számolj, hogy a sütőnek külön drótot kell behúzni, ha még nincs kialakítva, szóval plusz költségként felmerülhet. A gázt viszont mindenképpen szakember kötheti csak be, azt mindenképpen ki kell fizetned.
2019. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi a gazt már szakember se kötheti be simán.

2db szellőző kell , azt kell gázművek engedélye. Egy vagyon bekötni hivatalosan.

2019. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha gáz volt eddig és adott a bekötés, szerintem egyszerűbb annál maradni, üzemeltetés is olcsóbb.

Hogy konyhatechnika szempontjából melyik jobb, az már nem az én szakterületem.

Ha az ablak ki lett cserélve légzáróra, akkor kell szellőző is.

2019. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!