Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogyan tudom a gmail szinkronizációját leállítani?

Van egy gmail-es egyetemi címünk amit wz egyetem hozott létre diákok és tanárok számára. A probléma,hogy a telefonom az osszes telefonszámot szinkronizálja onnan. Hogyan tudnám leállítani ezt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Gmail, szinkronizálás, telefonszám

júl. 24. 10:49  Privát üzenet  

A válaszok
Beállításoknál, az Alkalmazások fülön belül, kikeresed a Gmail alkalmazását és az engedélyeknél kiveszed a pipát, vagy letiltod az engedélyét. Ezt később bármikor visszaállíthatod, ugyanitt.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 24. 11:13 Privát üzenet
Beállítások - fiókok - googlecím (vagy google és azon belül az adott fiók) - szinkronizálás, és kiválasztod, mit nem szeretnél, hogy szinkronizáljon. Telefontól függően a menüpontok neve változhat.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 24. 11:15 Privát üzenet
Igen, mindkettő helyes megoldás.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 24. 11:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Megtaláltam.

# 4/5Időpont júl. 25. 13:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ma vettem észre hogy visszajöttek újra a nem kívánatos névjegyek.... Valami tipp?

# 5/5Időpont aug. 16. 17:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám leállítani ezeket az értesítéseket?
A mobilomra automatikusan letöltődnek képek, pontosan 10 db (kb 2 hetente) és az egyiket automatikusan beteszi háttérnek. Hogy tudnám ezt leállítani?
Miért nem lehet leállítani az alkalmazásokat?
Hogyan tudom leállítani a reggeli ébresztés jelzését a mobil telefonon?
Huawei Mate 9-em folyton kiírja ezt, egy órában kb.5-ször. Hogy lehetne leállítani? (Kép)
Hogyan tudom meginditani, vagy leállitani az ALLVIEW P8 PRo telefonomat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!