Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Füllhallgató készítése tanulása?

Füllhallgató készítése tanulása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy házilag lehet készíteni füllhallgatót . Annyit tudok rola hogy kell műszaki érzék. Esetleg valaki aki ért hozzá tudna segiteni. Előre is köszi


Kérem a bunkó válaszokat kíméljenek !


2019. júl. 26. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

"Annyit tudok rola hogy kell műszaki érzék."

Az még kevés.

Fizikából sem elég a kegyelem kettes.

2019. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

... meg párszázezer forintnyi felszerelés, hogy a készterméked elérje a 10 ezres bolti cucc szintjét.

hangfalat talán megéri otthon készíteni, autós cuccokat, de fülhallgató csak pénzkidobás.

2019. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megelégszel 3D nyomtatott alkatrészekkel, akkor tényleg elég a párszázezer, de sosem lesz olyan mint egy gyári.

És még mindig egy gyári füles hangsugárzót építenél be a saját fülesedbe.

Azt hogy a tekercselést, membránt mágnest is te készítsd el, felejtős. Annak a háttere többtízmilliós tétel.

2019. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
83%

Megoldható. A drive-hoz egy tekercs kell+egy membrán. Némi kézügyességgel meg tudod csinálni...

Ehhez már csak valamilyen tokozás kell meg vezetékezés, de az nem okozhat problémát.

Nyilván egy egyszerű DIY füles nem fog úgy szólni, mint egy Sennheiser, de jelen esetben gondolom nem is ez a cél.

2019. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"A drive-hoz egy tekercs kell+egy membrán. Némi kézügyességgel meg tudod csinálni..."

Persze, meg a permanens mágnest is majd megcsinálod.

Hangszórójavítást csináltam ifjabb koromban, lengőtekercset is készítettem, ragasztgattam stb., az még megoldható.

De az hangszóró, vagyis nagyobb, megfogható méretekről beszélek.

A többi életszerűtlen hülyeség.

2019. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

@5: permanens mágnes nélkül is működik...

De ha kell, az a legegyszerűbb: egyrészt quasi minden normális háztartásban akad egy darab mágnes, másrészt minden általános iskolás tanuló is tudja, hogyan lehet mágnesessé tenni az acélt...

2019. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lenyeg sajat magam altal hangzast szeretnek ossze kesziteni hogy igen en ezt csinaltam es tudom mi hogyan mukodik stb.. Koszonom a kozepe vege fele normalis kommenteket!
2019. júl. 29. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!