Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baj lehet a telefonommal...

Mi baj lehet a telefonommal (nem hall a másik fél)? Hogyan lehet rendbe hozni?

Figyelt kérdés

Pár hete tart a probléma,éppen külföldön voltam és azt gondoltam, hogy biztos az az oka vagy esetleg nem jó a térerő vagy ilyesmi. Viszont itthon sem jó, egymás mellett állva sem működik. Én teljesen jól hallom a másikat, viszont a másik fél semmit nem hall az én beszédéből vagy csak nagyon nagyon rossz minőségben (akadozva, halkan, sisteregve, visszhangozzák), ami miatt konkrétan érthetetlen az egész. Ha nem beszél bele senki, akkor a saját magam hangját hallom vissza a telefonomban. Mi lehet a gond?


Nincsen senki kihangosítva, max hangerő stb., semmi ilyesmi.


2019. júl. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Elromlott. Javíttasd meg.

" egymás mellett állva sem működik."

Komolyan azt gondoltad hogy majd egymás mellett állva jó lesz?

2019. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Leejtéstől, ütéstől tud sérülni a mikrofon, magam is tapasztaltam.

Kicseréltem, kész.

Ezen az oldalon rémlik olyan, hogy valakinek a gyári beállításoktól is meggyógyult, de az nyilván nem a mikrofon hibája volt.

2019. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Vagy mondjuk gyári visszaállításnak, hirtelen nem találtam a jó szót.
2019. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy egymás mellett állva sem volt jó, mert addig elég gázos helyekről telefonáltam és külföldön mindennel voltak problémák (pl. térerő, wifi, mobilnet, minden) és kérdéses volt, hogy esetleg ez zavar be. Viszont így egyértelmű, hogy nem.

Amúgy az utazásom előtt két nappal kaptam vissza a telefont (szervizben volt egy másik probléma miatt) és utána egyik napról a másikra jelentkezett a gond, viszont semmi különös nem történt,nem lett ledobva se semmi ilyesmi.

2019. júl. 29. 07:42
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

"egyik napról a másikra jelentkezett a gond, ..."

Az elromlott eszközökre ez jellemző, mielőtt elromlott, előtte jól működött.

2019. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!