Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple miért van lemaradva?...

Apple miért van lemaradva? Most lett csak IP68. Egyre drágábbak a termékeik. Semmi újdonságot nem tudnak felmutatni. Egy dologban jobb: IOS. Stabilabb a droidnál, sokáig kap frissítést.

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri még IPhone venni 2019-ben? Konkurencia brutálisan fejlődik. IOS 13 még csak most lesz sötét mód amikor android már rég tudja.

2019. júl. 30. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem megéri. Megbízható, atomstabil készülékek, amit tényleg hosszú évekig tudsz használni.

Én mindig a víz felett tartom a készüléket, így az IP68-nak számomra nincs jelentősége, a sötét módról hirtelen azt sem tudom micsoda, de elég régen megvagyok nélküle, ezután is csak lesz valahogy. Mindent, sőt sokkal többet tud egy iPhone mint amire nekem szükségem van. Amivel esetleg “le van maradva”, azok jórészt az androidos gyártók marketingfogásai, teljesen értelmetlen dolgok, mert a gyártók kínjukban már nem tudják mit találjanak ki hogy avultassák a készülékeket. A helyzet az, hogy amit egy telefonnak tudnia kell azt mára nagyjából kitalálták, sok érdemi újdonság mostanában már nincs a nap alatt, a megapixelekkel meg egyéb teljesen értelmetlen mondvacsinált funkciókkal zajlik a marketingháború. Szerintem nincs lemaradva az Apple, legfelejebb nem megy utána az androidos gyártók minden apró-cseprő jelentéktelen hülyeségének, amit kínjukban találnak ki évről évre és aminek a gyakorlatban a világon semmi értelme nincs.

2019. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

"Apple miért van lemaradva? Most lett csak IP68"

Az lemaradásnak számít, ha egy mobiltelefon nem működik tengeralattjáróként?

2019. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
#2: Az minősül lemaradásnak, hogy minden feature-t évekkel később vezetnek be, mint a konkurencia.
2019. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert az alma fanoknak mindegy hogy vízálló vagy van e sötét mód fél évente évente veszik az újabb apple terméket.
2019. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Stabilabb a droidnál, sokáig kap frissítést."


Ennyi. Aki megveszi, annak ez a fontos. Akinek meg más a fontos, az mást vesz.

2019. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!