Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsos telefonom van. Most...

Windowsos telefonom van. Most milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Vehetek egy olcsóbb iPhone-t, egy normál Samsungot, vagy egy nagyon jó értékekkel bíró Xiaomi telefont.

Melyiket lenne érdemes megvenni?


Mivel windowsom van jelenleg így mindegy, hogy android vagy ios lesz. Egyiket sem ismerem igazán.


2019. júl. 30. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb iphoneok vagy régiek, vagy használtak. A használttal nincsen gond, de lehet, hogy le van tiltva stb. A Xiaomi ár/érték arányban tényleg jó, bár itthon nem tudnék arról, hogy lenne hivatalos szervize. A Samsungnak meg kb. minden nagyvárosban van. Én Samsungot vettem pár napja és nagyon meg vagyok vele elégedve. Pontontosan Galaxy A50-et vettem. Illetve ha Samsungot veszel, akkor mindenképpen nézd meg a Samsung oldalán, honnan érdemes venni, mert csak az ott feltüntetett üzleteknél adnak gyári garanciát.
2019. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!