Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsos telefonom miért...

Gabri.ella kérdése:

Windowsos telefonom miért kéri állandóan a Microsoft kódot? Ráadásul nem is fogadja el.

Figyelt kérdés
Szinte semmire nem tudom használni! Felhívtam a szolgáltatót, azt mondták, hogy vigyem be hozzájuk, de eddig nem volt időm rá. Eleinte azt hittem, hogy én nem értek hozzá, de lehet hogy valaki hozzáértő itt tudna tanácsot adni. Köszönöm!

2017. febr. 26. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer írtam be valami régi fiókomnak a jelszavát, azt hiszem, játék letöltésekhez kellett. Azóta nem kérte és működik minden.
2017. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy microsoftos fiókot. Vagy emlékezz a régire, ha a tied volt.
2017. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Többnyire nekem is az áruháznál hozza fel azonnal ezt a Microsoft kódot... Van már Microsoft fiókom azóta mióta újonnan megvettem ezt a telefont. Be is tudok lépni a Microsoft fiókba. De amikor le akarok tölteni egy alkalmazást azonnal kér egy kódot és ez nem a Microsoft fiókom kódja lehet, mert azt nem fogadja el. Megad ezzel egyidőben egy Outlookos e mail címet amit nem ismerek. Lehet az a helyzet, hogy amikor vettem a telefont az eladó csinált nekem egy Outlookos fiókot ? Egyébként ez a probléma nem azonnal kezdődött, hanem jó fél év után ahogy vettem a telefont és addig bármit meg lehetett csinálni vele kód kérés nélkül is. 😞
2017. febr. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!