Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphoneomnak mi a baja?

Az iphoneomnak mi a baja?

Figyelt kérdés
Nos, az elmult par honapban neha kb 10.20%rol kikapcsol van hog 40tol is mostmeg hirtelen kikapcsolt 41%rol DE elotte par masodpercre kek szin lepte el a kepernyot..
2018. jan. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gallyra ment az aksija.
2018. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen típusú iPhone ?
2018. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld visszaállítani gyárira.

Nem tudom,hogy iphone-nál működik-e (nekem is az van,de nincs vele gond) viszont wp-vel és androiddal működött.

2018. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5S de az a kek kepernyo akkor mivolt? Csak van akksi kivul is baja,egyebkent az akksit azt tidtam,hogy rossz de most a kek miatt is tettem fel a kerdest
2018. jan. 14. 21:34
 5/5 anonim válasza:
Samsungom volt, akkumulátor ment szét benne ezért már 70%nál csődöt mondott. Kikapcsolt, visszakapcsolás után 0%on volt. Ha magadraismersz azzal hogy egész éjszaka töltőn hagyod, reggel huzod csak le, vagy egy nap akár többször is lemeríted majd maxra feltöltöd akkor magyon nagy valószínűséggel az aksid ment szarrá.
2018. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!