Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XR vagy Samsung S10e?

IPhone XR vagy Samsung S10e?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek és miért? Tegyük fel, hogy mindegy az oprendszer.

2019. aug. 2. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
S10e
2019. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Már hogyan is volna mindegy az oprendszer?!
2019. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

#2-es, gondolom úgy értette a kérdező, hogy ha azonos rendszer LENNE, és csak maga a telefon számítana (hardver, design, funkciók)!

Amúgy én is az S10e-t választanám: újabb típus, jobb kijelző, nagyobb ram, nagyobb akksi, bővíthető memória, jack csatlakozó

2019. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező: ez egy tévedés - az OS, vagyis az oprendszer nem mindegy. Ez azért is írom, mert ez határozza meg, melyik telefont veszed meg. Ha iOS fekszik neked és az Apple megoldásai, akkor azt érdemes venni, ha az Android és a Samsung megoldásai, akkor inkább azt.

Ha viszont nekem kellene választani, akkor Samsung S10e. Egyszerűen azért, mert Android alapú és az iOS-es megoldások számomra idegenek.

2019. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én az Iphone-t venném. Mondom ezt egy Note9el a kezemben.
2019. aug. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem tévedésről van szó! Igaz, hogy nem mindegy az op. rendszer, de találkoztam már itt pár olyan kérdéssel, ahol a kérdező mindegyik rendszerhez hozzá volt szokva és nem tudott dönteni, lehet hogy itt is azért van szó csak a hardveres különbségről!
2019. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Évekig használtam Androidot és IOS-t is. Tisztában vagyok mindkettő előnyeivel és hátrányaival. Az én szempontjaim szerint kiegyenlített a verseny közöttük, ezért mondtam, hogy mindegy. Végül az S10e mellett döntöttem, elsősorban a külső miatt.
2019. aug. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!