Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan a...

Miért merül ilyen gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja elkezdett melegedni a telefonom képernyöjének a felső része, és azóta nagyon gyorsan merül a telefon, akkor is ha csak le van zárva kb. 7perc alatt merül 1%-ot, de ha használva van akkor 5perc alatt 1%-ot mi lehet a baja, mert az akksit semmilyen alkalmazás nem terheli le nagyon?

2019. aug. 2. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még lehet rossz az akksi vagy valamilyen alkatrész benne, esetleg a kijelző vezérlő, akármi, én szervizbe vinném.
2019. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Milyen készülékről van szó? Ha régebbi, akkor ez megszokott dolog...ha új, akkor több dolog is lehet: az akkumulátor hibásodott meg | letöltöttél valamit, ami a háttérben használja a telefonod erőforrásait | egyszerűen túlmelegszik a használattól, és ez miatt merül olyan gyorsan(bár ez nem valószínű).
2019. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huawei y6 2018
2019. aug. 3. 08:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni hogy nagyon lassan tőlt, kb. 10 perc alatt tölt 1%-ot.
2019. aug. 3. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Töltőáramköri hiba akkor szerintem vagy az akksival van valami, de mindenképpen szerviz.
2019. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor viszem szervízbe.

Köszönöm a válaszokat.

2019. aug. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!