Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostmár tényleg teljesen...

Mostmár tényleg teljesen össze zavarodtam:S Most akkor minis múlik a java támogatás? :S:S Valaki?!

Figyelt kérdés
Samsung S5230ról lenne szó. Van akinek teljesen szépen viszi a javát van aki azt mondja, hogy mindent kiprobált és semmi megoldás. Van akinek a mapába elég belehúznia és felteni van akinek sehogy nem megy. Most akkor ez minis múlik????? Mert én már nem értem teljesen. T-móbilos telón esélyes, hogy valaha elindul? Lafelurról van szó ha ez számít valamit. Köszönöm annak aki tud segíteni!!!!
2010. júl. 12. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez a telóm van és La'Fleur!

Én ahogy megvettem a telót (szombaton volt egy hete) már aznap kipróbáltam és tettem rá java játékokat! Simán viszi. T-mobilos! Az egyéb fájlokba (others) húztam bele simán a gépről, persze előbb feltelepítettem a CD-t. Aztán onnan telepítettem és az úgy pedig a játékok mappába telepíti. Onnan pedig simán indítom.

Én innen töltök játékokat: [link]

Nagyon jó játékok vannak itt!

2010. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem ma vagy holnap lesz a kezembe és már nagyon várom mert sztem igen jó telefon ez az egy ami agagsztott benne. De ezek szerint remélem nincs okodom aggódni:) Köszönöm szépen a segítséged.:)
2010. júl. 12. 13:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Szívesen! Én is nagyon szeretem, nagyon szép telefon! Akkor sok sikert hozzá, hogy tudjál Te is rátenni majd java-t. Bár állítólag a Vodafone-nál van a legjobban ez, hogy nem lehet rá játékot tenni! Majd ha már meglesz a telód és kipróbáltad, írj, hogy mi lett. :)
2010. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ma este a kezembe lesz és mindenképp egyből írni fogok. Iagziból elenite féltem töle mert sokan fikázták és mentek itt a viták de nekem megfelel emrt nkem nem egy szuper okos telefon kell zene hallgatásra kell és ennyi. Erre pedig nekem megfog felelni és sztem is nagyon szép telefon. Nem értem miért kapja, hogy így rossz úgy rossz föleg azért emrt tömeg cikk attól én nem hiszem, hogy rosszabb lenne. Barátnöm nyúzza lassan egy éve és jól van . Neked meg nagyon szépen köszönöm a segítséget és a jó kivánságot, használ egészséggel és írók este:)
2010. júl. 12. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Okés!! :D:D

Köszi! Te is használd egészséggel, kívánom, hogy jó sokáig bírja!

Egyébként zenét hallgatni tényleg jó rajta, szépen szól.

Mondjuk az enyémbe még nincs memókártya, azt majd jövő hétvégén veszek (2GB-ot) de így is nagyon sok minden fért rá. Csak nekem még az az érdekes, hogy tesztekbe meg stb.. úgy írják, hogy a belső memóriája 50 MB. De az én gépem 144 mb ír ki, és tényleg sok minden fér rá. Ez is tök jó! :)

2010. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A vodafone tényleg eléggé korlátozza, de van rá megoldás.

(nem írom le, mert hosszú lenne)


Szerintem egy borzasztóan rossz telefon. Alapból baromi lassú, szaggat, amikor a főkijelzőn lapozok, szaggat, amikor a képek között nézelődök. Zenehallgatásra alkalmatlan, a gyári fülhallgató borzasztóan rossz minőségben szól.

Egyébként a legtöbb játék szaggat rajta.

Két előnye van. Az egyik, hogy nagyon kényelmes vele sms-t írni, a másik pedig az ára.

2010. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem szaggat, se játékot, se semmit. És szerintem a zene is elég jól szól. Jó az biztos, hogy nekem is fura, mert eddig walkman telóm volt, de már hozzászoktam! Én szeretem a telót. Első és stb... voltam :)
2010. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komikat:) Ezeke szerint nekem nagyon bot fülem van mert nekem W595öm volt eddig és elég sok zenét hallgatam rajta és mikor bnömnek a samsungját hallgattam különösebben nem tünt fel a különbség ahogy eddig egy telónál se:S:S De ismerőseim szerint se fogom megbáni a választást mert 18 éves vagyok és lány tehát nekem a kinéezete egy álom:$:$
2010. júl. 12. 15:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a kinézete tetszik a legjobban, főleg ez a La'Fleur :)

Én 18 leszek februárban. :)

Egyébként meg könnyen reagál az érintésre is.

- a sok választ adó, első stb... -

:D

2010. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na megvan a teló:) Nem nagyon volt időm tesztelgetni csak egy javát probáltam ki de azt gond nélkül telepítette, pedig még csak nem is a telefon memójába raktam hanem simán a memókártyájára. A véleményem, hogy 10 perc alatt beleszerettem:P A menüje valai imádni való. És egyáltalán de nem lassú. Nekem idáig nagyon bejön. csak arra a farncos gyári kódra nem jövök rá amit pl kér a teljes telefon könyv törléséhez. Valaki tipp?:S:S Már porbáltam az 12345 öt, 11111et 00000at minden lehetségest de semmi:S
2010. júl. 12. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!