Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9-esemen egyre sűrűbbe...

Huawei P9-esemen egyre sűrűbben fordul elő hogy a GPS hirtelen nagyon pontatlan lesz akár több percre is, aztán néha magára talál. Másnál is volt ilyen probléma, és sikerült valakinek megoldania?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a telefont és nem akarom csak azért lecserélni mert ez az egyetlen hibára amivel nem tudok mit kezdeni. Régebben is volt már ilyen de most már minden navigáció használatkor előjön, függetlenül attól milyen appot használok. Volt már gyári visszaállítás is meg kikapcsoltam a wifis segítséget a pontossághoz de nem használt.

2019. aug. 4. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki ezt:

[link]

A leírásokban és a beállításaiban való elmélyedés nem hátrány.

2019. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, egyszer régebben letöltöttem, b*szakodtam vele de nem sokat segített, de akkor nem ástam annyira bele magam a leírásba. de mivel javasoltad hogy tényleg segíthet jobban belemélyedek.
2019. aug. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!