Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb vétel?

Melyik telefon a legjobb vétel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Telefon vásárlás előtt állok, és Telonor hűséggel szeretném ezt megtenni az alacsony keret miatt. A három telefon ami eddig egész okénak tűnik a Samsung a20e, Samsung a6 és a Huawei y7 2019. Leginkább fotozásra használnám, netezésre és zene lejátszására, esetleg filmezésre. Kamerában fontos az hogy a hátteret tudja elmosni, azaz legyen fókusza. Legyen korrekt felbontása, és szép színvilága legyen. Meg sötétben se legyen nagyon csúnya szemcsés. Ne szaggasson a rendszer. Hangszóró nem lényeges, mert van külső lejátszó. Meg még az ujjlenyomat leolvasó is jól jönne. Persze ennyiért nem várok jó telefont, de melyik nyújtja ezt leginkább?

2019. aug. 7. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan, hogy melyik a legjobb, nehéz megmondani, inkább neked mire van szükséged, dióhéjban összeírom az erősségeiket.


A20e: Tud portrémódot (élő fókusz), újabb, type-c csatlakozó van rajta.

A6: Neki a legszebb a kijelzője, a super amoled panel miatt.

Y7: Legnagyobb akksi, legnagyobb kijelző.


Én az a6-ot, márcsak azért sem választanám, mivel ez tavaly év eleji telefon, ergo valószínűleg rövidebb távon kap frissítéseket, meg kicsit gagyin sikeredett.

A huawei szerintem nem csinál szép képeket, de üzemidőben a nagy akksi miatt biztos bajnok.


Én személy szerint az a20-at választanám, lehet elfogult vagyok, mert a50-em van, de szerintem ez az új a széria igen jól sikerült most a samsungnak.

2019. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is egyértelmű az a20, de azért gondoltam meghallgatom mások véleményét, hátha tudnak valami ellenvéleményel hozzászólni. Köszönöm a válaszod!
2019. aug. 8. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!