Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyire vigyáztok a...

Ti mennyire vigyáztok a fülhallgatótokra?

Figyelt kérdés

Nekem itt van mindig az ágyban "valahol": elkezdek markolászni itt-ott, és általában mindig a kezem ügyébe akad 😂


Van olyan aki tényleg feltekercseli meg ilyenek?



2019. aug. 8. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindig feltekercseltem, mindig meg is tört valahol. Most màr csak kallódik, plusz vezeték nélküli is van tartalékban, azt nem kell begyűrni a táskába. :)
2019. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vigyázok rájuk, de sose szoktam feltekerni. De egyébként soha nem szokott szinte összegabalyodni, se semmi. Szóval nálam egy fülhallgató elég hosszú életű.


Mondjuk nemrég átváltottam vezeték nélküli fülhallgatóra, de attól még a vezetékes fülhallgatókat se mellőzöm. :)

2019. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!