Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyszulok, mennyi idot...

Nagyszulok, mennyi idot vigyaztok SZIVESEN az 5 ev alatti unoka (i) tokra?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, hogy mennyi az az ido, amennyit szivesen vigyaztok rajuk, aminel eszetekbe sem jut, hogy megterhelo, es mennyi az, aminel mar soknak erzitek?

2018. júl. 8. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Kornyezetemben par orat.
2018. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Pár órát, még dolgozom (alkalmazott+vállalkozó kiszámíthatatlan időbeosztással), van másik 3 gyerekem, a kicsi 9 éves.

A férjemnek is szüksége van rám, így még nem igazán érek rá unokázni.

2018. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Hát én teljesen le vagyok döbbenve 😱

Az én szüleim mindig azzal nyaggatnak, hogy hagyjam ott vigyáznak rá nem lesz baj, menjünk el valahova a párommal. Ők is dolgoznak de soha nem meg terhelő nekik sőt... Soha nem mondanánk olyat, hogy nem érek rá unokázni😱

Persze lehet, hogy csak nekem ilyen jó a kapcsolatom a családommal de soha fel sem merül senkiben, hogy teher lenne akár egy 3 hónapos baba is.

2018. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Az anyukáméknál 2 hetet voltak most egyhuzamban 5 és 2 éves lányom-most született a harmadik lányunk.

Anyu sirt,hogy még maradjanak:)


Anyosomnak egy ora is megterhelö, ö nem ér rá még,elöször rosszul esett,de azota a lányának is lettek gyerekei és le se sz€ja öket..szóval ő ilyen...

2018. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Az anyám mindennap kiviszi a játszóra a lányunkat, napi 2-3 óra elfoglaltság, nyugdíjas és szereti kivinni, a másik nagyszülők hetente vigyáznak rá fél napot.
2018. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

Ezen nem kell ledobbenni. Kulonbozoek a csaladok.

Pl. mi par hazra lakunk anyutol. Megsem biztam ra soha egyik gyereket sem par honaposan. Inkabb 4-5 eves kortol.

2018. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk pár óra.

Nagymama dolgozik álló munkát, nagypapa pedig éjszakás.

Sokszor nekem panaszkodnak hogy a testvérem lepasszolja a gyerekeit rájuk és nem is lenne gond nekik de nem tudnak pihenni mert késő estig ott hagyják.

Persze testvérem előtt nem vállalják fel a véleményüket nagyon, hanem inkább beleszakadnak. Gyerekeket nagyon szeretik amúgy. Szóval az hogy valaki nem szívesen vigyáz rájuk egy bizonyos időnél többet, nem jelenti hogy nem szereti őket..

2018. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Múlt héten anyum vigyázott a két lányunkra egész héten, bölcsi oviszünet van. 2 év 5 évesek. Nem a lányokat vittük hozzá, hanem ő jött hozzánk, ez neki is egyszerűbb volt, nekünk is. Nem nála csináltak felfordulás, a lányok is jobban elvoltak a saját közegükben, főleg hogy anyum panelben lakik, mi meg kertesben.

Ilyen hosszú időre most kértük meg először, mert tavasszal kezdtem el dolgozni, addig nem kellett ennyu segítség, nem volt gond a nyári szünet.

Anyum tanítónő, így júliustól elvileg ráér, de ettől függetlenül nem áll szándékomban rálőcsölni a lányokat aug. végéig, hanem mennek szépen oviba, bölcsibe. Ő szivesen van velük, egyébként is gyermekek között van egész nap, játékosan tanítgatja őket, mondókáznak, rajzolnak stb.

2018. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

“A férjemnek is szüksége van rám, így még nem igazán érek rá unokázni.”


😀

2018. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Lehet lepontozni, de nàlunk az unoka az első, munka mellett is. És érdekes módon, a férjem is így gondolja, és közösen lehet unokázni is..
2018. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!