Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törött csere készülék. Mit...

Törött csere készülék. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Vodába bevittük a párom mobilját, mert nem töltött és garanciás. Kaptunk csere készüléket, aminek a hátlapja sérült volt. Rajta is van a papíron.

Ma írták, hogy kész a miénk, mehetünk. Erre nem adják oda, amíg a cserén nem fizetjük ki a javítást, ami kb. 35 ezer, mert szerintük tovább repedt. Fotó nincs, csak a papír.

Ilyenkor mit tehetünk? Most fizessek ki 35-öt? A szerződést sajnos nem tudom bontani, mert 4 készülék van, és egy vagyon lenne a kötbér.

Teljesen kiakadtam.

Addig is fizetem a törlesztőt is, és a csere után az 500 ft bèrleti díjat.



2019. aug. 10. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt megkérdeztem, hogy ha én javíttatom ki egy szervizben, akkor kb. a harmadàba kerülne.
2019. aug. 10. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
melyik üzlet?
2019. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Vodafon
2019. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Tegyél panaszt, fenyegesd meg őket mindennel, mert ez simán kimeríti szerintem az üzletszerű aljasság fogalmát.

Bár nem tudom így pontosan elképzelni, de ha már repedt valami, az könnyen repedhet tovább, normál használattól is.

2019. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, Vodafon.

Panaszkönyvbe beírtunk, 30 nap alatt kivizsgálják. De addig 15 ezer lesz a csere készülék bérlése. Az a helyzet, hogy ennyit se akarok kifizetni.


Amúgy is: azt a készüléket valaki már összetörte, kifizette rá a szerviz díjat, és nem csinálták meg. Most kifizetem én is? Meg a következő is?

Pofátlan banda.

2019. aug. 10. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

egyrészt nem Vodafon, hanem Vodafone


másrészt ha már a kérdésben benne van a szogláltató, akkor a melyim üzlet arra irányul, hogy melyik Vodafone üzletrőp van szó...

2019. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném leírni, hogy pontosan hol, és a nevem, címem, telefonszámom sem adom meg. Ha nem gond... Budapest.

Vodafone. Így most pontosabb választ fogok kapni?

Gondolom minden ügyfélszolgálat egységesen jár el.

Nem hiszem, hogy ezeket fontos tisztázni a kérdés megértéséhez vagy a válaszhoz.

2019. aug. 10. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

én kérek elnézést, hogy segíteni akarok, de pontozzál csak le nyugodtan


a budapesti terület vezetője a legjobb haverom, simán megoldhattam volna


de akkor fizesd ki a 35öt...

2019. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég nevetségesnek tűnik, mert ha van egy telefon, aminek repedt háta cseréje 35 ezerbe kerül, akkor a kicsit repedt háta cseréje is ugyanannyiba kerül.

Tehát akkor nem változott semmi, ha jól érzékelem.

Mindennek tetejébe a papíron repedés szerepel, de a repedési méret nem, akkor az csak 1 db repedés, ami lehet 1 mm vagy lehet 100 mm is, utólag nem bizonyítható.

Jellemtelen ügyvédek ennél sokkal többet (igazságot) is képesek kiforgatni. Ez igazán gyerekjáték szerintem.

2019. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!