Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A70 jó választá...

Samsung galaxy A70 jó választás lenne nekem?

Figyelt kérdés

Abszolúlt nem értek a telefonokhoz, ezért segítségre lenne szükségem.

Jelenleg egy 3 éves S7-em van, tavaly egyszer megadta magát, akkor még garanciálisan kicserélték az alaplapot és az aksit. Ezen kívűl semmi bajom nem volt vele, nagyon szeretem de az elmúlt kb 1 hétben sokszor lefagy, 20%-ról egyszer csak teljesen lemerül, este 60%-kal mentem aludni de reggel már megint fullra lemerült. Ezért valtani szeretnék, az A70-et néztem ki.

Amire használnám:

Rengeteg film/sorozatnézés (attól félek,hogy túl nagy a telefon és nem kényelmes hosszútávon fogni)

Olvasás

Face, insta, net

Zenehallgatás (fontos lenne, hogy jól szóljon fülessel)

Kepeket max a kutyáimról szoktam csinálni, a kamera nekem nem fontos

Játék


És jó lenne, ha nem kezdene el fél év múlva jeentősen akadozni.

Köszi előre is.


2019. aug. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a50-em van, elégedett vagyok vele. Én is arra használom, amire te használnád. A méret miatt választottam a kisebb a50-et, viszont erősebb az a70-es a játékokhoz és szinte mindenben jobb, de nem lényeges különbséggel. Mindenképpen próbáld ki, hogy milyen kézben. (Media Markt)
2019. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem A70-em van. Igazából remek telefon, szóval nagyon ajánlom. A film, sorozatnézésre tökéletes, mivel az akksija viszonylag sokáig bírja. Maga a telefon nem olyan nagy szerintem, de sorozatnézéskor pont, hogy az a jó. Kényelmes, pár nap alatt megszokja az ember. Nekem egyedül a billentyűzetet volt nehezebb megszoknom.


Hát, most nem tudom, hogy konkrétan mi számít jónak a hangzás terén, de szerintem teljesen korrekt a hangzása.


A játékokra pedig tökéletes.


Szóval igen, szerintem megéri. :)

2019. aug. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is A70-et készülök venni, szerintem kategóriájának egyik legjobb típusa! Ha fülessel hallgatod, akkor tökmindegy a telefon saját hangzása, mert úgyis a füles hangzása számít, de amúgy tesztvideón egészen tisztán szólt, kellő basszussal, csak mint ha egy hajszálnyival halkabb lenne az átlagnál, de azt is nehezebben lehet kiszúrni, tehát semmi gond! A 4500 mAh-s akksi abszolút a legnagyobb ebben a kategóriában, átlagos használat mellett minimum 2 napot simán kibír egyetlen töltéssel! A hardver is kellően erős, a nagyobb videókat is simán viszi: 4K@30fps, 1080p@60-240fps, és egy csomó funkciója van, ami együtt felsőbb kategóriákban sajnos ritkaságnak számít, főleg ennyi pénzért (120 ezer körül). Ebben az ársávban a ténylegesen komoly ellenfelei csak a Xiaomi MI 9-es széria, erősebb hardverrel, viszont azoknak kisebb az akksijuk és nem bővíthető a memóriájuk!

Összegezve igen, ebben a kategóriában az egyik legjobb telefon!

2019. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisztii233 válasza:
100%
Igen! Nekem is az a telo van meg. Nincs rá panasz! Nagyon jó tudom ajánlani! 😁
2019. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!