Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 9se, iphone 7, vagy...

Xiaomi mi 9se, iphone 7, vagy galaxy a70? Melyik lenne a legjobb dontes

Figyelt kérdés
Telefonvasarlas elott vagyok. Velemenyeket, tapasztalatokat kernek

2019. aug. 12. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Először is azt döntsd el, hogy melyik rendszer jön be neked jobban - iOS vagy Android?

iOS esetében nem kérdéses a dolog, Androidnál pedig a Xiaomi egyedüli ütőkártyája a jobb processzor, de azon kívül a Samsung mindenben jobb nála, és annak a processzora is elég bikás!

2019. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az ios rendszere jobban tetszik, viszont az iphone 7 nem egy mai motoros, nem okozhat ez gondot a kozeljovoben, amennyiben ezt valasztom?
2019. aug. 13. 00:43
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
iPhonebol mindig a legujabbat vagy semmit. Xiaomi mi 9 es SE kozt 15k huf van, szerintem rakd hozza.
2019. aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Es a mi 9 akkor megerne?
2019. aug. 13. 05:22
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Túl árazott almát Nem vennék ,én A70.veném inkább .
2019. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi9: 48MP + 12MP + 16MP kamerák

3300mah akksi

6.39" (16.23 cm) kijelzo

Usb c


Samsung: 32MP + 8MP + 5MP kamerák

4500mah akksi

6.7" (17.02 cm) kijelzo

Jack

2019. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Viszont tul nagy tepsit sem szeretnek, a70 oriasi ahogy nezem
2019. aug. 13. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Már amennyire nagy! A mai trend alapján már felesleges a kijelző méretét nézni, sokkal inkább az egész telefont, ami 164.3 mm hosszú és 76.7 mm széles, a 6.7" kijelző pedig az előlap 86%-át foglalja el.
2019. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

i7 est használok már egy éve

tavaly használtan 128 gigával megérte a 140 et mert 80 al olcsobb volt az újnál

most kéne iphonet vennem nem vennék hetest hanem használtan jobbat

de ha csak ezt a 3 készüléket nézzük akkor a70 et vennék

xiaomit soha , nem tudom mit imádnak rajta az emberek de annyira gagyi az én szemembe , semmi egyediség nincs benne a felhasználói felület hányadék ahogy a kamera is

2019. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 balogdavid2000 válasza:
Előzőhöz szólnék hogy a xiaomi felülete hasonló az iphonehoz hogy egyből a menüben fogad de nem tudod mit beszélsz , változna a véleményed ha lenne a kezedben egy , nekem az van és pont ma akarom megrendelni az új Xiaomi mi 9t-t mert imádom , persze nagy de leszarom , a xiaomi felülete ellen van letölthető gyári témák , gyári ikonok , ha akarod iphone kinézet is lehet és felület , odabasz minden téren , a mi 8 és újabb verziók kamerái lenyűgözőek , teljesítmény valami elképesztő egy régi tipusu redmi 3 pro-t használok most is még és akármilyen sokat használtam napi 6 óra telefonozás minim nem merült le a telefon nap végére , egy fél éves samsung a kezemben annyira laggol , főleg ha nem s9 vagy s10 akkor már mehet is a kukába , hányadék , túl nőies ikonok(ezt még kibírnám nyugalom) semmit nem tud , se trükkjei se semmi , iphoneval nem tudom lekapcsolni a lámpát , a légkondit a tv-t , xiaomi tudja , samsung meg amúgy udorítóan néz ki , és most volt kezemben s10 de az a hatalmas csík kamera a hátulján pfuu , haláli xd. Na mindegy. Ha nem kell nagy telefon akkor vegyél 9se-t vagy ha nem fontos a méret de legyen durva teljesítmény akkor k20 pro aminek a globál verziója 20-án jön ki , vagy ott a mi 9 ha nem zavar a csepp notch. Engem zavarnak ezért veszek mi 9t-t de tesómnak pocophone van és eddig az a leggyorsabb telefon amit fogtam kézben (ihpone meg sem közelíti az xs) és ha veszel xiaomi telefont akkor mindenféle képpen töltsd le hozzá a gcam-et(google féle kamera) sokkal jobb képek este , de tényleg brutál , ha csinálsz este night sighttal selfiet (vak sötétben) látszik a háttérben minden a színük is minden , esküszöm lehidaltam mikor ezt láttam. Teljesen lenyűgöz. Nem bánod meg hidd el. De komolyan ha ennyire kéne választani telefont nálam a xiaomi a top de ha kicsit drágábbat venném akkor tuti oneplus lenne a választásom(6t vagy 7 vagy 7 pro(semmi notch))
2019. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!