Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan fiatal akinek...

Van olyan fiatal akinek butatelefonja van és nem anyagi okok miatt?

Figyelt kérdés
Ez az okostelefon tiszta időrabló!
2019. aug. 14. 13:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Te döntöd el mire használod.

Nekem speciel időt spórol.

2019. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Legjobb dolog a vilàgon az okostelefonok.
2019. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
41%
Biztos. Akinek van élete, barátai akikkel mindig el tud menni szórakozni, aki mindig sportol, és nem unatkozik. Akinek nem szükséges Instagramra feltölteni azt, hogy ma éppen melyik buszon ült. Akinek inkább laptopja van/pc-je van. Akinek a szülei nem engedik meg, hogy megfertőzze a gyermekét az okostelefon világa.
2019. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Páromnak nincs.

Egyrészt egy "nagyképű", üveg okostelefon egy hétig se húzná a munkahelyén (por, ütések, hő, stb), másrészt nem tudná (kényelmesen) használni kesztyűben, harmadrészt nem is igazán érzi szükségét, ha valamit akar netezni, arra ott van a számítógépe otthon - napközben úgyis dolgozik, nem a netet bújja.

2019. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

4-es vagyok

Bocsi, lemaradt: 26 éves.

2019. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
Attól, hogy okostelefonod van, nem kell folyton elővenni, viszont még az olcsóbbak is sokkal hasznosabbak, mint egy "butatelefon". Sosem értettem azokat, akik ilyen indokok miatt nem ilyet használnak. Te döntöd el, mivel töltöd az időd. Okostelefonnal is lehet az időt hasznosan eltölteni. Könyvben is van ócska ponyva, és szépirodalom is.
2019. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
#4: Ha a kesztyű miatt nem olyat vesz, meg lehet érteni, bár vannak olyan okostelefonok, amiket kesztyűben is lehet használni, és strapabírók. Tehát ebben az esetben csak kényszerről van szó, ha jól értem.
2019. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
17%

#7

Nem, arról van szó, hogy nincs rá igénye, ÉS a körülményekhez milliószor praktikusabb egy butafon.

Miért lenne kényszer? Komolyan kérdezem.

(Amúgy mutass csak egy okostelefont, ami kibírja, ha belehegesztenek!)

2019. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell bevinni az üzembe probléma megoldva. Vagy a magànéletében hasznàlhatna okostelefont munkahelyen meg butàt. Nem tudom hogy lehet okos telefon nélkül létezni. Bàrmit meg akar nézni mindenért be kell kapcsolni a gépet hàt ez igy szar szerintem.
2019. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%

#9


"Nem kell bevinni az üzembe probléma megoldva."

Nem üzem, hanem műhely, de mindegy... és akkor hogy telefonálna? :D


"Vagy a magànéletében hasznàlhatna okostelefont munkahelyen meg butàt."

Igen, biztos csak ezért fog fenntartani 2 telefont. :D Főleg, hogy otthon nem lenne mire használni, mert ott meg ott van a számítógép, ahogy már írtam...


"Nem tudom hogy lehet okos telefon nélkül létezni."

Ez mondjuk szomorú. Nekem van okostelefonom, szeretem is mert praktikus, de ezzel együtt totál meg tudnék lenni nélküle.


"Bàrmit meg akar nézni mindenért be kell kapcsolni a gépet hàt ez igy szar szerintem."

Mire lezuhanyzik, kényelmesen bekapcsol a gép, semmi szar nincs ebben.


Van amúgy tablete, pont azért, hogy "ha úgy van", akkor nála lehessen, gyorsan előkapni, stb. Körülbelül 4 éve hozzá se nyúlt. Ennyire van szükség rá. :D


Tényleg szerintem szuper dolog az okostelefon, de nagyon elkeserítő, hogy ilyen szinten ufónak nézik azt, aki megvan nélküle...

2019. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!