Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan fiatal akinek...

Van olyan fiatal akinek butatelefonja van és nem anyagi okok miatt?

Figyelt kérdés
Ez az okostelefon tiszta időrabló!
2019. aug. 14. 13:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%

Hosszú lesz a kifejtésem, de megpróbálom röviden:

Mára már van mindkettőből. Okos is, meg régebbi butább is, ami bár akkoriban már okosnak számított Symbian-nal, de még nyomógombos.

Biztonsági okokból nem a mindenhol használt telefonszámom SIM kártyája van az okostelefonomban.

Nem tízujjas, de gyors vakgépíró vagyok, mivel autodidakta tanultam a sok chat-elgetés által, számomra kisebb kín írni okostelefonon.

Kín írni a nyomógomboson is, mert mivel lassú, de legalább tudok azon is vakon írni, így ha sétálok, rá sem kell nézni a telefonomra, miközben épp válaszolok valakinek.

Nethasználat: sokat chat-elgetek, de ennek ellenére is a butafonnal napi 1 megabájt körüli adatforgalomból meg tudom úszni az FB csevegéseimet, ezért szeretem.

Ezzel talán mindent le is írtam... ja még annyit: nem csak gépelni, de még az ujjal tapicskolós szövegbevitelt is gyűlölöm.. visszasírom a régi idők jó öreg tűhegyes stylus-os kijelzőnyomkodását...

2020. aug. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: "szövegbevitelt is gyűlölöm" helyett az "általános kezelést is gyűlölöm" sort akartam leírni.
2020. aug. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem az van.
2020. szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert elfér a zsebemben, 3x tovább bírja az akku, esőben is használható.
2020. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem is időrabló az okostelefon.

Ja, de, annak aki azt nyomkodja naphosszat. Van olyan ismerősöm, akit emiatt rúgtak ki a munkahelyéről.

Én arra használom, amit előtte is csináltam, csak nem a telefonnal.

A zenehallgatásra mp3 volt, a fényképezésre fényképezőgép, navigálásra gps, stb.

Ami sokakhoz képest más, nincs online jelenlétem, facebook fiókom és ilyesmi. Ha ide írogatok, akkor az a munkahelyi gépről meg, mert itt van rá idő.

2020. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 3310
2020. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!