Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja az Iphoneomnak?

Mi a baja az Iphoneomnak?

Figyelt kérdés

[link]


A képen láthatóan néznek ki az appok rajta. Ha rákattintok egyre elfeketedik a képernyő, majd rögtön vissza lép a menübe.


Jelenleg 12.3.1 ios van rajta, a 12.4es updatet meg nem engedi felrakni. Arra gondoltam lehet ehez van köze, de az eddigi verzióval is működnie kéne mert nem olyan elavult.

(Van elég hely a teleonon, szóval itt sem az a probléma)


Egy Iphone 6Sről van szó amúgy.



2019. aug. 17. 16:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezeket letörölni sem tudom. Ha letörlöm eltűnik egy kicsit a menüből, az appstoret kinyitva nem a letöltés opciót hozza fel hanem az "Open"-t azaz még mindig fent marad a telefonon. Majd egy kis idő után újból megjelenik a menüben ilyen furcsa kinézettel.
2019. aug. 17. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

legegyszerübb opció hogy gyárira visszaállítod a telot

mert ha frissíteni se tudsz még pc n keresztül se akkor gyári reset

2019. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem törlődik ki minden képem, jegyzetek stbk?
2019. aug. 18. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
De törlődik de annak is vannak archiválási módjai.
2019. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csinálj biztonsági mentést a számítógépeden az itunes-ban, utána törölj róla mindent, majd állítsd vissza. de várd meg előbb, ameddig a mentés befejeződik
2019. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy ilyet az enyém is csinált anno, amikor jailbreakelt appokat akartam leszedni :p
2019. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!