Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Doogee...

Mi a véleményetek a Doogee telefonokról?

Figyelt kérdés
Érdemes rájuk kiadni? Valóban tudnak annyit amit állítanak róla? Bármilyen tapasztalat jöhet

2019. aug. 18. 13:29
1 2
 11/13 Kancácska ***** válasza:
Bírom a nagyarc kockákat :D "Az sem csoda, ha a privát adataid beleértve a jelszavaid már a gyártó kezeiben vannak." Mintha nem minden gyártónál lenne ugyanaz. És a márka. Mindegyik ismeretlenként kezdte, mindegyik mellett volt egy már befutott nagy, aztán azok eltüntek mint pl. Nokia, Blackberry, Siemens, Ericsson stb. Amúgy mind kínai gyártású csak a divatmajmok nyomják a lenéző dumát akik fizetnek több tízezerrel többet, hogy villoghassanak a márkával. Aztán a szervízek tele a nagy ismert telókkal. Én sok telefont használtam, de ilyen stabil, megbízható mint a Doogee V30 még nem volt. Én még 157 ezerért vettem, de hardveres tudásban a divatos futtatott márkák 200 ezres sávjában lévőket üti. 5G, wifi6, NFC, 15Gb memória, 256Gb tárhely mellette egy 1Tb-os kártya. eSim, vezeték nélküli töltés, éjjellátó, 120Hz-es kijelző. Szuper, gyors, stabil. Mellette a 10800mAh akku, ha egész nap játszok, olvasok, tv-zek, akkor is 3 nap, ha csak átlag használom, 4-5 simán. Felőlem kígyót-békát írhat bárki, a saját tapasztalatomat úgysem tudja kidumálni. A sok hablaty a realitásokkal szemben. Mindenki tapasztaljon, aztán véleményezzen. :)
2023. máj. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Jó kis teló a V30-as tènyleg. Nekem a cèges, szintèn Doogee, egy X50-es. A gyenge akksi az egyetlen problèmája.
2023. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kérdés 4 évről ezelőtti, és igenis elmondható, hogy a Doogee mobilok nagyon alsó, és rossz minősége képviseltek akkor. Ma már nyilván több, nagyobbak az elvárások, és ha folytatták volna az akkori színvonalat, már rég befuccsolt volna a cég mobilgyártás terén.

Ma már nyilván nem ez a helyzet, és ugyan közel nem egyezik meg egy csúcs, "mainstream" gyártónak a minőségével, rengeteg évnyi tapasztalattal a hátuk mögött, ettől függetlenül már teljesen elfogadottak a Doogee mobilok.

2023. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!