Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom lehet...

Beázott a telefonom lehet javítani?

Figyelt kérdés
Adott egy sony xperia xa1 és beázott. lehet javítani? ha töltőre rakom néha zúg egyet és ennyi. nem kapcsol be. fontos lenne a javítás mert leszeretném menteni róla a képeimet.
2019. aug. 18. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

"leszeretném menteni róla a képeimet."

Azért sok reményt ne fűzz hozzá.

Pláne hogy nem az aksit vetted ki, hanem töltöre raktad.

2019. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Szia, NE kapcsold be egy napig,egy napra egy zacskó rizsbe kell tenni.

Most lehet nagyon rosszat tettél vele, hogy töltőre dugtad, ez hosszú távon elromlashoz vezethet. Amúgy nekem is ilyen telóm van :D

2019. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Szirty ***** válasza:
54%
Az adatokat akkor kell menteni amikor még nincs baj.
2019. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
A rizs ostoba legenda, hozzáértő szervízbe kell vinni. Arra gondolj, hogy a telefonod minden órával széjjelebb rohad éppen.
2019. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, ezen az oldalon miért hajtogatja mindig valaki ezt a rizses baromságot, vagy több ember nyomja ezt?

Hányszor cáfoltuk már, de valaki nem olvas csak ír?

2019. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2019. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
az akksit nem lehet kiszedni.
2019. aug. 18. 21:28
 8/23 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy a rizs egyesek szerint hogy képes kiszívni a nedvességet azokon a hangyaf..nyi lyukakon keresztül. Szerintem sehogy, de egyszer kipróbálom már valami kisebb dobozzal. Tessék parancsolni, így lehet kiszedni az akkut:

[link]

2019. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
kiszedtem az akkut. ezek után a szervíz felejtős ugye? :(
2019. aug. 18. 23:01
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne felejtős? Ha sikerült normálisan kiszedni, sérülés nélkül, aztán összerakni a telefont, akkor nincs nagy gond. A garanciát meg abban a pillanatban buktad, ahogy beázott a telefonod.
2019. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!