Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telefonom lehet...

Beázott a telefonom lehet javítani?

Figyelt kérdés
Adott egy sony xperia xa1 és beázott. lehet javítani? ha töltőre rakom néha zúg egyet és ennyi. nem kapcsol be. fontos lenne a javítás mert leszeretném menteni róla a képeimet.
2019. aug. 18. 18:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
igazából csak anyi hogy a hátulja kicsit lóg mert nem ragad vissza amúgy nem sérült semmi
2019. aug. 19. 10:48
 12/23 A kérdező kommentje:
szaisztok! bekapcsolt a telefonom!csak annyi a baj hogy nem érzékeli ha felakarom oldani a képernyőt vagy akármit. :(
2019. aug. 19. 11:22
 13/23 A kérdező kommentje:
sziasztok megint! tökéletesen működik! csak a hátsó kamerája nem működik :(
2019. aug. 19. 11:31
 14/23 anonim ***** válasza:

Amikor szétszedted, hajszárítóval kellett volna melegíteni.

Más kérdés, hogy magam részéről apró darabokra való szedés híve vagyok és alaposan megvizsgálni, hogy hová mehetett víz.

De laikus részéről már az is valami, hogy legalább a hátát levéve, a párolgás szabaddá válik és lehet melegíteni, szárítani.

Hőmérséklettel kapcsolatban, amit kézzel el tudsz viselni, azt a telefon bármelyik alkatrésze is elbírja (valójában többet is).

2019. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hello 1 hete forróra meglegítettem hajsárítóval. cska az akksi kiszedés segített
2019. aug. 19. 22:36
 16/23 Szirty ***** válasza:

"az akksit nem lehet kiszedni."


"kiszedtem az akkut."


:D

2019. aug. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#15

Ebből én nem érzékelem a helyes sorrendet.

Előbb kell szétszedni, utána melegíteni.

Fordítva több kárt okozol, mert a gőz a zárt térben még oda is lecsapódhat, ahol addig nem volt nedvesség.

2019. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
szaisztok! működik a telefon! de a kamera és a vaku nem kapcsol be. nem engedi megnyitni a kamerát. se a vakut. ha letöltök egy kamera alkalmazást akkor is csak az előlapi működik.. megoldás van?
2019. aug. 21. 19:55
 19/23 anonim ***** válasza:
A kamera csatlakozóját vedd le és nézd meg alaposan!
2019. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ha leszedem mit kel megnézni rajta mitől nem működhet?
2019. aug. 21. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!